free web hit counter

عکس جدید ریحانا خواننده زن آمریکایی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 674
عکس جدید ریحانا خواننده زن آمریکایی

ریحانا خواننده مطرح آمریکایی که این روزها درگیر کنسرت ها و مراسم هایی است که در آن ها شرکت می کند از دست عکاسان در امان نمانده و عکس های جدیدش منتشر شده است.

«ریحانا» و موهایی که چیزی نمانده به نوک پاهایش برسند.

عکس جدید ریحانا خواننده زن آمریکایی

عکس های ریحانا ، تصاویر ریحانا ، ریحانا خواننده

روبین ریحانا فنتی، مشهور به ریحانا (به لاتین: Rihanna) (زادهٔ ۲۰ فوریهٔ ۱۹۸۸) خواننده، بازیگر و طراح لباس باربادوسی است. ریانا زادهٔ شهر سنت مایکل در باربادوس است و فعالیت هنری‌اش از زمان آشنایی وی با ایوان روجرز شروع می‌شود، زمانی که این دو به واسطه یک دوست مشترک، با یکدیگر در سال ۲۰۰۳ آشنا شده و شروع به ضبط آهنگ می‌کنند.

پیش‌نمایش آهنگی که ضبط می‌شود نیز برای چندین استودیوی موسیقی ارسال شده که در نهایت منجر به عقد قرارداد ریحانا با یکی از این استودیوها به نام دف جم می‌شود.

مدیر وقت این شرکت، جی زی بعد از مشاهده اجرای ریحانا بود که تصمیم به بستن قرارداد با وی می‌گیرد. با ورود ریحانا به عرصه خواننده، موفقیت و محبوبیت وی به شدت بالا می‌رود به طوری که اولین آلبوم وی، موسیقی خورشید (۲۰۰۵)، و آلبوم بعدی‌اش، دختری مثل من (۲۰۰۶) هردو جزء ۱۰ آلبوم برتر لیست بیلبورد ۲۰۰ جای می‌گیرند. از آلبوم اول ریانا آهنگ پان د ریپلای و از آلبوم دومش آهنگ اس‌اواس هردو جزء برتین آهنگ‌های لیست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد شدند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید ریحانا خواننده زن آمریکایی”