free web hit counter

عکس جدید رایان گاسلینگ و اما استون

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 236
عکس جدید رایان گاسلینگ و اما استون

رایان گاسلینگ و اما استون که در فیلم لالاند به هنرنمایی پرداخته اند و از شانس های اصلی اسکار ۲۰۱۷ محسوب می شوند در نشست های خبری این فیلم هم شرکت می کنند.

«رایان گاسلینگ» و «اما استون» در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در حال مصاحبه در رابطه با فیلم جدیدشان به نام «LaLaLand».

عکس جدید رایان گاسلینگ و اما استون

عکس های رایان گاسلینگ ، عکس های اما استون ، رایان گاسلینگ بیوگرافی

رایان توماس گاسلینگ (به انگلیسی: Ryan Thomas Gosling) (زاده ۱۲ نوامبر ۱۹۸۰) هنرپیشه و موزیسین کانادایی است.رایان گاسلینگ در شهر لندن در حومه انتاریو متولد شد.

پدرش توماس گاسلینگ یک فروشنده ماشین کاغذ سازی و مادرش یک منشی بود. مادرش در سال ۲۰۱۱ توانست معلم دبیرستان شود. به دلیل شغل پدر رایان آن‌ها در شهرهای مختلفی زندگی می‌کردند.

پدر و مادرش از مسیحیان مورون بودند و رایان گفته است که مذهب در تمام جنبه‌های زندگی آن‌ها مؤثر بوده است. وقتی رایان کودک بود پدر و مادرش از هم جدا شدند، بنابراین رایان به همراه خواهر بزرگ‌ترش مندی با مادرشان زندگی می‌کردند.

امیلی جین اما استون (به انگلیسی: Emily Jean “Emma” Stone) (زاده ۶ نوامبر ۱۹۸۸) بازیگر آمریکایی است.

وی جزو بازیگران سریال (Drive) بود، اما اولین بار استعداد خود را در فیلم کمدی (Superbad ۲۰۰۷) نشان داد. وی بعد از آن در فیلمهای House Bunny و Ghosts of Girlfriends Past 2009 ایفای نقش کرد. بعد از آن در سال ۲۰۰۹، «اما» در فیلم کمدی-ترسناک Zombieland و همچنین فیلم کمدی-درام Paper Man بازی کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید رایان گاسلینگ و اما استون”