free web hit counter

عکس جدید بابک جهانبخش در محرم ۹۵

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 700
عکس جدید بابک جهانبخش در محرم ۹۵

بابک جهانبخش خواننده ایرانی که آهنگ هایش بسیار زیبا و شنیدنی است در ایام محرم امسال در اینستاگرامش پستی منتشر کرده که مصادف با تاسوعا و عاشورا مورد توجه طرفدارانش قرار گرفته است.

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش)، زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان) بابک جهانبخش از خوانندگان موسیقی پاپ ایران است که توانسته در سال های اخیر محبوبیت زیادی برای خودش کسب کند و یکی از خواننده های مطرح موسیقی پاپ کشور باشد.

عکس جدید بابک جهانبخش در محرم 95

عکس های بابک جهانبخش ، تصاویر جدید بابک جهانبخش

بابک جهانبخش خواننده مطرح در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت :

یاحسین#محرم#تسلیت#تاسوعا#عاشورا#

جان خود ایثار کردند از یقین

درگشتند از مکان و از مکین

با رب این سر را تو میدانی و بس

خستگا عشق را فریاد رس

” عطار “

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. و سپس به دنبال مدرك صدا گذاري موسيقي رفت و اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود.

بابک جهانبخش دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید بابک جهانبخش در محرم ۹۵”