free web hit counter

عکس جدید امیر کربلایی زاده و همسرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 191
عکس جدید امیر کربلایی زاده و همسرش

امیر کربلایی زاده که در استندآپ کمدی خندوانه حضور فعالی دارد در جدیدترین عکس منتشر شده از خودش در کنار همسرش قرار گرفته است که این عکس برای شما همراهان آناپیک قرار داده شد.

امیر کربلایی زاده و همسر جان از قاب دوربین غلامرضا خلیفه، پس از اجرای تئاتر «پری» که با هنرنمایی امیر و کارگردانی امیر غفارمنش به پایان یافت.

عکس جدید امیر کربلایی زاده و همسرش

عکس های بازیگران ایرانی

غلامرضا خلیفه با انتشار عکس فوق در اینستاگرامش نوشت :

آقا امیر کربلایی زاده و همسرشون بانو پوران مرادی

امیر کربلایی زاده (زاده ۱۳۵۸ تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است.وی فعالیت نمایشی خود را از سال ۱۳۶۸ در مدرسه آغاز نمود و همزمان با آن وارد کلاس‌های آموزشی تئاتر در کانون فرهنگی و هنری شهید مطهری شد و در سالهای ۱۳۷۲٬۱۳۷۱٬۱۳۶۹ بازیگر اول مسابقات دانش آموزی تئاتر کل کشور شد. اما بعد به دلیل مخالفت خانواده، مشغول به تحصیل در رشتهٔ سازه‌های چوبی در هنرستان شهید بهشتی تهران ( پلی تکنیک سابق ) و دانشگاه شد، او فعالیت حرفه‌ای خود را با شروع دانشگاه و کلاسهای حرفه‌ای تئاتر دانشگاه در سال ۱۳۷۷ آغاز نمود و در همان سال و در سال‌های ۷۸ و ۷۹ برنده دیپلم افتخار بازیگری اول در جشنوارهٔ سراسری تئاتر دانشجویی مراکز عالی سراسر کشور شد. وی در سال ۷۷ با حضور در نمایش ” تلخ بازی قمر در عقرب ” به کارگردانی شهره لرستانی وارد مجموعهٔ تئاتر شهر شد و درسال ۱۳۹۱ با حضور در فیلم روز روشن حسین شهابی به سینمای ایران معرفی شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید امیر کربلایی زاده و همسرش”