free web hit counter

عکس جدید امیر جعفری و برادرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 417
عکس جدید امیر جعفری و برادرش

امیر جعفری بازیگر سریال ها و فیلم های تلویزیونی که به تازگی با فیلم زاپاس به سینما بازگشته است عکس زیبا در کنار برادرش را منتشر کرده که در اختیار شما همراهان آناپیک قرار می دهیم.

امیر جعفری و برادرش، پیش از شروع ضربات پنالتی. البته امیر جان پس دیدن بازی امروز قید پنالتی زدن را زد و به همان بازیگری اش پرداخت که شائبه ای به وجود نیاید.

عکس جدید امیر جعفری و برادرش

عکس های امیر جعفری

امیر جعفری در شهریور ۱۳۵۳ در تهران بدنیا آمد. وی دارای ليسانس مديريت از دانشگاه آزاد اسلامی است. جعفری بازیگری را در یک دوره دو ساله زیر نظر حمید سمندریان آموخت. او تا به حال پنج بار از جشنواره تئاتر فجر برنده جایزه شده است. وی بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ و با بازی در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» آغاز کرد و با بازی در قارچ سمی ادامه داد.

بازی او در مجموعه بدون شرح (مهدی مظلومی، ۱۳۸۰) اولین حضور او در تلویزیون بود. زوج او و فتحعلی اویسی در دو مجموعه بدون شرح و کمربند ها را ببندیم (مهدی مظلومی، ۱۳۸۳) با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شد. علیرضا جعفری برادرزادهٔ اوست.

او این روزها در فیلم زاپاس هنرنمایی کرده است که به روی پرده نقره ای با استقبال مخاطبان سینما مواجه شده که شاید او را دوباره سینما بازگرداند که هم به نفع خودش هم به نفع سینمای کمدی است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید امیر جعفری و برادرش”