free web hit counter

عکس جدید ارمیا قاسمی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 1042
عکس جدید ارمیا قاسمی

ارمیا قاسمی که در کنار کارهای مدلینگ اش این روزها با سریال آسپرین هم به شهرت زیادی رسیده است به سرعت انتشار عکس هایش افزوده و عکس های جدید از خودش منتشر می کند.

عزیزان عکس از ارمیا قاسمی تقدیم به شما همراهان آناپیک. بازیگر جوان و خوش چهره سینما و تلویزیون که اخیراً در سریال آسپرین هم هنرنمایی کرده است. عینک مچی ندیده بودیم که به لطف ارمیا آن را هم دیدیم و حالا دیگر غافل از دنیا نمی رویم!

عکس جدید ارمیا قاسمی

عکس های ارمیا قاسمی ، عکس بازیگران ، عکس های جدید هنرمندان

ارمیا قاسمی ، مدل مرد ایرانی ، متولد بیست و پنجم مهر ماه شصت و هشت ( ۱۳۶۸/۷/۲۵ ) می باشد. وی حدود پنج سال است که در زمینه فروش عینک آفتابی فعالیت می کند. حدود دو سال پیش تعدادی از عکس های او توسط خودش و دوستانش در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک و اینستاگرام قرار گرفته که به مرور مورد توجه و لایک های زیاد واقع شد؛ پس از آن از طرف برخی از فعالان عرصه پوشاک و تیزرهای تبلیغاتی دعوت به همکاری شده و در حرفه مدلینگ مشغول به کار شد. البته خوش معتقد است که به این کار به دید یک پیشه نگاه نمی کند و بسیاری از کارهای پیشنهادی را رد می کند و بیشتر تمایل دارد بازیگر شود، چرا که حرفه مدلینگ در ایران از جایگاه خوبی برخوردار نیست.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید ارمیا قاسمی”