free web hit counter

عکس جدید آرمین زارعی

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 466
عکس جدید آرمین زارعی

آرمین زارعی ملقب به آرمین ۲afm در جدیدترین عکس منتشر شده خیلی شیک و ریلکس در جایش نشسته و در حال نوشیدن یک شربت گوارست که می توانید این عکس را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

آرمین زارعی که این روزها پس انتشار آخرین عکسش فعالیت اینستاگرامی اش را کم کرده در جدیدترین عکس خود مانند دیگر عکس ها خیلی آرام با لبخندی معمولی سلام خود را به مردم رسانده و آرزوی شادکامی برای فالوور هایش کرده.

 عکس جدید آرمین زارعی

عکس های آرمین ۲afm

آرمین ۲afm در اینستاگرامش نوشت :

سلام ، روز خوش

آرمین زارعی با نام هنریِ آرمین تو اِی اِف اِم (زادهٔ ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران) خوانندهٔ دیس لاو است.نام ۲AFM مخفف نام خود او (آرمین) و سه نفر دیگر از دوستانش است.

براساس گفته‌ های خود او، اولین کار جدی‌ اش یک کار ساده بوده است که پس از پخش در فضای مجازی بازتاب‌ های مختلفی پیدا کرده‌ است. وی فعالیت جدی خود را با همکاری رضایا شروع کرد. این دو، ترانهٔ « نازی، ناز گل من » را با همکاری شاهین فلاکت اجرا کردند؛ اما پس از مدتی رضایا تصمیم گرفت که دیگر با خوانندگان دیس لاو همکاری نکند و این دو نفر از هم جدا شدند. وی با دیگر خوانندگان زیرزمینیِ ایران مانند امیر تتلو نیز همکاری داشته‌است. آرمین تاکنون با خوانندگان زیادی از جمله حصین، تهی، تتلو، طعمه، رضایا، فریدون آسرایی، فلاکت، ساسی مانکن فعالیت داشته است.

آرمین زارعی یا همان آرمین ۲afm مدتی است با همراه اول هم همکاری میکند کد پخش پیشواز آهنگش در این اپراتور قرار گرفته است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید آرمین زارعی”