free web hit counter

عکس جدید آرام جعفری بازیگر معروف

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 483
عکس جدید آرام جعفری بازیگر معروف

آرام جعفری بازیگر معروف سینما و تلویزیون که این روزهای سریال قدیمی اش از شبکه آی فیلم هم پخش می شود جدیدترین عکسش را منتشر کرده بدون هیچ اضافه کاری خاصی و با ظاهر واقعی اش.

با این عکسِ “اشتها کور کن” از آرام جعفری شما را به تعطیلات می فرستیم تا با رعایت در خورد و خوراکِ خود به سلامتی تان اهمیت داده باشید. ما همیشه به فکر شما هستیم 🙂 عکس را که نگاه کنید منظور ما واظح گفته شده است پس حتما رعایت کنید …

عکس جدید آرام جعفری بازیگر معروف

عکس های آرام جعفری ، آرام جعفری اینستاگرام

آرام جعفری عکس بی آرایشش را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت :

عزیزای دل نمی دونم چرا بر عکس شد ، یه عکاس بی استعداد

پ ن  چالش عکس بدون آرایش

آرام جعفری متولد ۲۲ بهمن ۱۳۵۹ در تهران است، فرزند دوم خانواده است و یک برادر بزرگتر از خود دارد، پدرش مدیر کل اداره اقتصاد بود که در سال ۱۳۷۶ درگذشت برادرش آرمان نیز سال هاست که ازدواج کرده، آرام متاهل است. لیسانس گرافیک دارد وی دانش‌آموخته رشته نقاشی در دانشکده سوره است. اولین کارش به عنوان بازیگر در ۱۶ سالگی و اجرای یک نمایش تئاتر بوده.

به کار با سیروس مقدم علاقه مند است ، جعفری دوره‌های بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان گذرانده، تئاتر بازی کرده، اولین باری که جلوی دوربین رفت با مجموعه خارج از حصار بود، از فعالیت‌های هنری وی عبارتند از: میگی نه نگاه کن، زیر آسمان شهر، دختران، خانه‌ای در تاریکی، رسم شیدائی و لبه تاریکی.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس جدید آرام جعفری بازیگر معروف”