free web hit counter

عکس های ترانه علیدوستی در اکران فیلم فروشنده

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 1759
عکس های ترانه علیدوستی در اکران فیلم فروشنده

ترانه علیدوستی بازیگر فیلم تحسین شده فروشنده در اکران خصوصی این فیلم شرکت کرد و در کنار دیگر عوامل و بازیگران این فیلم عکس گرفت که بعضی از آن ها را برای شما همراهان آناپیک آماده کردیم.

اکران خصوصی فیلم فروشنده اصغر فرهادی، خیلی خصوصی تر از اکران های خصوصیِ دیگر برگزار شد و تقریباً جز خودشان، یعنی کارگردان و بازیگران و عواملِ فیلم شخص دیگری در مراسم حاضر نبود و بدون اطلاع قبلی و در سکوت کامل رسانه ای این فیلم برای نخستین بار در ایران اکران شد. همه چیز انقدر یهویی و غیر منتظره بود که ترانه حتی وقت نکرد به خودش در آینه نگاهی بیاندازد و در اولین فرصت خودش را به محل برگزاری مراسم رساند!

عکس ترانه علیدوستی در اکران فیلم فروشنده

ترانه علیدوستی در اکران فیلم فروشنده

دوستی که عکس ترانه علیدوستی را منتشر کرده بود در اینستاگرامش نوشت :

ترانه جان علیدوستی عزیز امشب در اکران خصوصیه فیلم سینمایی فروشنده …

عکس ترانه علیدوستی

عکس های ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی (زاده ۲۲ دی ۱۳۶۲، تهران) بازیگر سینما و تئاتر ، دوبلر و مترجم اهل ایران است. ترانه علیدوستی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، برای ایفای نقش (رعنا) در فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کن شد.

همچنین او توانسته عناوین متعدد سینمایی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن ، پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس ، جایزه بهترین بازیگر زن ، جشنواره فیلم آسیایی و عربی اوسیان سینه فن و سیمرغ بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر را کسب کند.او در جشنواره‌ های فیلم وزول فرانسه ۲۰۱۴ و فیلم هانوی ویتنام ۲۰۱۲، یکی از اعضای هیئت داوران بود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های ترانه علیدوستی در اکران فیلم فروشنده”