free web hit counter

عکس بنیامین در حال ضبط قطعات سلام بمبئی

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 136
عکس بنیامین در حال ضبط قطعات سلام بمبئی

بنیامین بهادری خواننده و حالا بازیگر مطرح کشورمان در عکس جدیدی که از خود منتشر کرده در حال ضبط موسیقی متن فیلم سلام بمبئی منتشر کرده که برای شما بازدیدکنندگان آناپیک قرار داده ایم.

فیلم سلام بمبئی یک از فیلم هایی است که حسابی دوستداران موسیقی و سینما را کنجکاو کرده است. هر چند هنوز وضعیت اکران این فیلم مشخص نیست.

حالا بنیامین بهادری عکسی منتشر کرده که نشان می دهد او در حال ضبط قطعات فارسی این فیلم است.

عکس بنیامین در حال ضبط قطعات سلام بمبئی

عکس جدید بنیامین بهادری خواننده مطرح کشورمان

وحید (بنیامین) بهادری (زادهٔ ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران) آهنگساز، خواننده، هنرپیشه و ترانه‌سرای ایرانی موسیقی پاپ است.

عکس بنیامین

عکس های خواننگان کشورمان و اخبار جدید از خواننده ها

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خواننده ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد. از کودکی علاقه بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌ سرایی می‌پرداخت و سپس به‌ صورت حرفه‌ای آهنگ‌ سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد. وی تاکنون چهار آلبوم به نامهای ۸۵ و ۸۸ ،۹۳ و ۹۴ عرضه کرده و چندین تک‌ آهنگ نیز ارائه داده‌ است. او تاکنون در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زنده برنامه پرداخته‌ است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس بنیامین در حال ضبط قطعات سلام بمبئی”