free web hit counter

عکسی از اولین حضور شیلا خداداد در فیلم اعتراض

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 463
عکسی از اولین حضور شیلا خداداد در فیلم اعتراض

عکسی از اولین حضور شیلا خداداد در فیلم اعتراض

امروز در آناپیک قصد داریم عکسی خاطره انگیز از «شیلا خداداد» از اولین حضورش در فیلم اعتراض را برای شما به نمایش در آوریم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

«شیلا خداداد» اولین بار بازیگری را با بازی در فیلم اعتراض کیمیایی شروع نمود. اعتراض جولانگاه خوبی برای یک جوان با استعداد کم تجربه مانند شیلا خداداد بوده است و بازی در کنار افرادی همچون داریوش ارجمند، میترا حجار و محمد رضا فروتن تجربه خوبی برای او به شمار می رفت.

 شیلا خداداد , بیوگرافی شیلا خداداد , عکس های شیلا خداداد , مسعود کیمیایی

و اما بخشی از زندگی کاری شیلا خداداد

روزی او در یک داروخانه به طور کاملاً اتفاقی توسط مسعود کیمیایی دیده شد و سپس او پیشنهاد اجرای نقش در فیلم در حال ساخت خود « اعتراض» را برای شیلا خداداد مطرح کرد. به این ترتیب، وی وارد عرصه سینما شده است و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار نمود. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار می باشد.

 شیلا خداداد , بیوگرافی شیلا خداداد , عکس های شیلا خداداد , مسعود کیمیاییوی دوران تحصیلی خود را سپری نمود و در سال ۱۳۷۵ وارد دبیرستان گردید. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخته است و در سال ۱۳۷۸ فارغ‌التحصیل گردید و به دانشگاه راه پیدا کرد. در دانشگاه آزاد رشته شیمی محض را انتخاب کرد و در این رشته شروع به تحصیل نمود. همسر او فرزین سرکارات پزشک شناخته شده جراحی زیبایی می باشد. آشنایی وی با همسرش از طریق دوستش نیوشا ضیغمی بوده است. پدر وی در آمریکا زندگی می کند و به همین علت شیلا نیز گرین کارت امریکا را دارا می باشد. او پسر خود «سامیار» را در امریکا به دنیا آورده است آن هم به این جهت که ملیت امریکایی داشته باشد و در آینده بدون نیاز به ویزا بتواند به نقاط دیگر دنیا سفر کند.

 شیلا خداداد , بیوگرافی شیلا خداداد , عکس های شیلا خداداد , مسعود کیمیایی

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکسی از اولین حضور شیلا خداداد در فیلم اعتراض”