free web hit counter

عکس آتلیه ای تهمینه میلانی و بازیگران معروف

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 117
عکس آتلیه ای تهمینه میلانی و بازیگران معروف

در جدیدترین عکس منتشر شده از تهمینه میلانی کارگردان زن نامدار سینمای کشورمان، او در کنار دو بازیگر معروف در آتلیه عکس انداخته که این عکس را همراه با توضیحاتی در آناپیک قرار دادیم.

عکس آتلیه ای خانم های هنرمند. پانته آ بهرام، تهمینه میلانی و الناز شاکردوست. پیام ایرایی، یکی از قدیمی ترین عکاس های حرفه ای این حوزه زحمت عکس را کشیده و دستش هم درد نکند.

عکس آتلیه ای تهمینه میلانی و بازیگران معروف

عکس تهمینه میلانی با پانته آ بهرام و الناز شاکردوست

این عکس به طور واضح نشان از دوستی این بازیگران معروف با کارگردان جنجالی ، تهمینه میلانی دارد که توانسته اند در آتلیه با این کارگردان عکس بگیرند.

تهمینه میلانی (متولد ۱۳۳۹، در روستای میلان، تبریز) فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان سینمای ایران است. او منشی صحنه، طرّاحی صحنه و لباس، و تهیه کنندگی فیلم را نیز تجربه کرده‌است.

میلانی در سال ۱۳۳۹ در روستای میلان شهر تبریز به دنیا آمد. در دوران دبیرستان به تهران نقل مکان کرد و در دبیرستانهای شرف و مرجان به ادامه تحصیل پرداخت. بسیار جوان بود که به عنوان اولین تجربه سینمائی به عنوان منشی صحنه فیلم خط قرمز برگزیده شد. در کنار کار در کارگاه آزاد فیلم به ادامه تحصیل پرداخت. او که به آرامی به کار در سینما آشنا می‌گردید شروع به نوشتن فیلمنامه (اگر فردا بیاید، دوستت دارم مادر، عشق و مرگ و …) و کار در دیگر فیلمها (ای ایران، جهیزیه‌ای برای رباب، دل نمک و …) کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس آتلیه ای تهمینه میلانی و بازیگران معروف”