free web hit counter

عکس‌ها و اخبار داغ از سریال لبخند رخساره

مجموعه: عکس, عکس فیلم و سریال تعداد بازدید: 577
عکس‌ها و اخبار داغ از سریال لبخند رخساره

«آرمان موسی‌پور» آهنگسازی موسیقی متن سریال لبخند رخساره به کارگردانی بهرنگ توفیقی،‌ نویسندگی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی را آغاز کرد که با مراحل پایانی فیلمبرداری لبخند رخساره همراه شده است.

گروه تولید مجموعه تلویزیونی «لبخند رخساره» به نویسندگی سعید نعمت اله، کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی به زودی راهی مشهد، قدمگاه و یکی از شهرهای برون مرزی خواهند شد.

آرمان موسی‌پور به تازگی آهنگسازی موسیقی متن «لبخند رخساره» را آغاز کرده است. وی تا به حال آهنگسازی سریال‌های «فاصله‌ها» ، «دلنوازان»،‌ «هوش سیاه۱ و ۲» را به عهده داشته است.

عکس‌ها و اخبار داغ از سریال لبخند رخساره

همچنین نگارش فیلم‌نامه به روزهای پایانی نزدیک می‌شود و تدوین نیز به صورت همزمان توسط امیرشیبان خاقانی به قسمت ۷ رسیده است.که خبر خوبی برای منتظران سریال به نویسندگی نعمت الله و کارگردانی توفیقی به شمار می رود.

«لبخند رخساره» ملودرامی اجتماعی است که تصویربرداری آن در خانه‌ای در دربند است و کوچه‌های اطراف آن آغاز شد.در خلاصه قصه سریال آمده است: هیچ‌گاه دوری، دوستی نمی‌آورد و خانواده قصه لبخند رخساره قبل از آنکه دیر شود،به همدلی می‌رسند.

عکس‌ها و اخبار داغ از سریال لبخند رخساره

کامبیز دیرباز، بهناز جعفری، بهزاد فراهانی، مریم بوبانی، مجید نوروزی، علیرضا آرا، مجید واشقانی، حمید هدایتی، داریوش سلیمی، (با معرفی) درسا بختیاری و (با حضور) پریوش نظریه، آتیلا پسیانی و مهدی سلطانی گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می‌دهند.

این مجموعه دومین همکاری بهرنگ توفیقی و سعید نعمت الله پس از سریال «پشت بام تهران» است. سعید نعمت الله نویسندگی سریال‌های پرمخاطبی همچون «زیر هشت»،«مادرانه»،«مدینه» و … را در کارنامه خود دارد و این شب‌ها سریال «دیوار» با فیلمنامه‌ای از او به کارگردانی سیروس مقدم در حال بازپخش از شبکه یک سیما است.

عکس‌ها و اخبار داغ از سریال لبخند رخساره

دیگر عوامل اصلی تولید این سریال عبارتند از: مدیر تولید: مهدی بدرلو، مدیر تصویربرداری: بهنام کریمی، مدیر صدابرداری: هادی افشار، طراح گریم: مهرنوش طبیبی، طراح لباس و صحنه: محمد صادقی، مدیر برنامه ریزی: فهیمه کمالی، صداگذار: مهرداد جلوخانی، تدوینگر: امیر شیبان خاقانی، گروه کارگردانی: امیر حسین کهکشان، مجید مافی، سالار مرضیه، دستیار تهیه: محمد نبی تقوایی و عکاس: محمد دارایی.

«لبخند رخساره» سریالی ۳۰ قسمتی است که برای پخش از شبکه یک سیما در حال تولید است.و به زودی مراحل پایانی فیلمبرداری و تدوین آن به انتها خواهد رسید و آماده پخش خواهد شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس‌ها و اخبار داغ از سریال لبخند رخساره”