free web hit counter

عکسی جدید از مریم خدارحمی و ابوالفضل پورعرب

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 235
عکسی جدید از مریم خدارحمی و ابوالفضل پورعرب

مریم خدارحمی با انتشار عکسی که در ادامه مطلب قرار گرفته از همکاری دوباره اش با هنرمند و بازیگر معروف سینما ، ابوالفضل پورعرب خبر داد و به دنبال آن متنی هم منتشر کرد.

مریم خدارحمی از همکاری مجدد خود با ابوالفضل خان پورعرب در یک سریال جدید خبر داده است. مریم جان تا وقتی که زمان پخش سریال را اعلام نکنی، ما خواب و خوراک نخواهیم داشت و زندگی را بر ما حرام کرده ای…

عکسی جدید از مریم خدارحمی و ابوالفضل پورعرب

عکس های بازیگران زن معروف

مریم خدارحمی در اینستاگرامش نوشت :

همکاری مجدد بعد از سریال یک وجب خاک با آقای ابوافضل پورعرب مهربان یکی از بهترین های سینما ” خبر پخش سریال رو به وقتش عرض میکنم ” سپاس

ابوافضل پورعرب فارغ‌ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشسرای هنر است، تا کنون سه بار ازدواج کرده و دارای سه فرزند می‌باشد. از آخرین همسرش آناهیتا نعمتی (بازیگر) جدا شده و از او داری یک فرزند دختر است.

وی به دلیل سرطان ۳۰ دی ماه ۱۳۸۹ در بیمارستان بهمن تهران بستری شد و تحت درمان قرار گرفت و پس مدت‌ها خانه نشینی در مراسم تجمع هنرمندان برای محکومیت اهانت به پیامبر اسلام در برابر دوربین رسانه‌ها قرار گرفت. در روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ محمود احمدی نژاد رئیس جمهور وقت ایران از ابوالفضل پورعرب در منزل پدری وی واقع در جنوب تهران به صورت سرزده عیادت کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکسی جدید از مریم خدارحمی و ابوالفضل پورعرب”