free web hit counter

عکسی زیرخاکی از ناصر تقوایی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 860
عکسی زیرخاکی از ناصر تقوایی

استاد ناصر تقوایی که یکی از بهترین کارگردانان تاریخ سینما و تلویزیون ایران محسوب می‌شود کمتر در رسانه ها و دید عکاسان بوده و عکس های کمی از ایشان وجود دارد که در این بین عکسی زیرخاکی از ایشان را تقدیم به شما همراهان آناپیک می‌کنیم.

عکسی زیرخاکی از استاد ناصر تقوایی در پشت صحنه شاهکار ماندگارش “دایی جان ناپلئون” در کنار نصرت خان کریمی که امیدواریم هرکجا هستند سلامت باشند.

عکسی زیرخاکی از ناصر تقوایی

عکس های ناصر تقوایی ، تصاویر ناصر تقوایی ، ناصر تقوایی بیوگرافی

بانی فیلم در صفحه شخصی اش عکسی از این استاد سینما منتشر کرد نوشت :

عکس کمتر دیده شده ای از ناصر تقوایی فیلمساز سرشناس و مهم کشورمان ، پشت صحنه سریال معروف دایی جان ناپلئون در کنار نصرت کریمی دیگر …

ناصر تقوایی (متولد ۱۳۲۰ – آبادان)، نویسنده و کارگردان ایرانی است.که آثاری چون دایی جان ناپلئون ایشان در ذهن ها باقی مانده و یکی از خاطرات استثنایی تصویری به شما می رود.

تقوایی قبل از شروع کار در سینما، جذب تلویزیون شد و با ساخت سریال تلویزیونی مورد توجه قرار گرفت. وی کارگردان سریال معروف تلویزیونی دایی جان ناپلئون و همچنین برنده جایزه پلنگ برنزی جشنواره فیلم لوکارنو برای فیلم ناخدا خورشید در سال ۱۹۸۸ می‌باشد.

او در کارنامه خود چندین کار سینمایی و تلویزیونی ناتمام دارد. مجموعه تلویزیونی «داستان‌سرایان» (۱۳۵۷) که به زندگی و آثار نویسندگان نام‌آور ادبیات معاصر می‌پرداخت، از آن جمله است. او پیش از انقلاب قرار بود، «شوهر آهو خانم» نوشته علی‌محمد افغانی را هم بسازد که نشد. او پس از انقلاب پروژه عظیم کوچک جنگلی نوشته خودش را در سال۱۳۶۲ نیمه‌کاره گذاشت و دو پروژه مشهور «زنگی و رومی»(۱۳۸۱) و «چای تلخ» (۱۳۸۲) نیز همچنان ناتمام رها شده‌اند. تقوایی در دی ماه سال ۱۳۸۲ فیلم جنگی چای تلخ را کلید زد، اما به دلایل مالی و عدم حمایت مراکز دولتی نیمه‌کاره ماند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکسی زیرخاکی از ناصر تقوایی”