free web hit counter

عکسی زیبا از امیرشهاب رضویان و مادرش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 52
عکسی زیبا از امیرشهاب رضویان و مادرش

امیرشهاب رضویان که یکی از سینماگران و منتقدان بنام ایران است مادری هنرمند دارد که اتفاقا او هم بازیگر توانمند در تلویزیون بوده و حالا عکسی زیبا و دیدنی از این دو چهره دوست داشتنی در آناپیک.

عکسی زیبا و خوش حس و حال از مادر و پسر هنرمند و دوست داشتنیِ سینما، یعنی امیرشهاب رضویان و بانو رابعه مدنی.

عکسی زیبا از امیرشهاب رضویان و مادرش

عکس های امیرشهاب رضویان و مادرش

امیرشهاب رضویان (زاده ۴ خرداد ۱۳۴۴ در همدان) کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرانی است. وی فیلمسازی را با ساخت فیلم‌های کوتاه شروع کرد از سال ۱۳۵۹ در سینمای آزاد همدان مشغول به کار شد. وی حدود چهل فیلم کوتاه و شش فیلم بلند در کارنامه خود دارد. وی برای ساخت فیلم سومش مینای شهر خاموش برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی از بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر شده است.

امیرشهاب رضویان

عکس های بازیگران مرد ایرانی

فیلم چهارم وی تابستان عزیز برنده پروانه زرین بهترین فیلمنامه، بهترین تصویربرداری، جایزه ویژه هیئت داوران و جایزه شورای شهر همدان از بیست چهارمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان همدان مهرماه ۱۳۸۹ و برنده تندیس سیمین چهلمین دوره جشنواره فیلم رشد آبان ماه ۱۳۸۹ شده است. فیلم ششم وی سفر زمان برنده پروانه زرین بهترین جلوه‌های بصری و برنده جایزه ویژه صندوق کمک به کودکان سازمان ملل متحد یونیسف یونیسف از بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان مهرماه ۱۳۹۲ شده است.وی سابقه بازیگری در فیلم استراحت مطلق را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکسی زیبا از امیرشهاب رضویان و مادرش”