free web hit counter

عکسی جدید از سحر جعفری جوزانی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 577
عکسی جدید از سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی که به واسطه پدرش شهرتی زیادی در سینما و تلویزیون پیدا کرد ثابت کرده است که آدمی خوش عکس است که در عکسی که در این مطلب قرار دادیم کاملا معلوم است.

عکسی از سحر جعفری جوزانی ، دختر با احساس و لطیف سینما و تلویزیون. که امیدواریم همیشه اینگونه بماند و همانند نقش ایران در سریال در چشم باد بدرخشد و سریال های کمدی بیشتری را از او ببینیم.

عکسی جدید از سحر جعفری جوزانی

عکس های اینستاگرامی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در اینستاگرامش نوشت :

سرو خندید سحر ، بر گل سرخ / که : صفای تو ، به جز یکدم نیست

من به یک پایه بمانم صد سال / مرگ ، با هستی من توأم نیست …

سحر جعفری جوزانی (زاده ۱۱ تیر ۱۳۵۷ در سانفرانسیسکو) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. سحر جعفری جوزانی ، در سانفرانسیسکو در کالیفرنیا متولد شد و تا سن ۵ سالگی ساکن آنجا بود. وی فرزند مسعود جعفری جوزانی (نویسنده و کارگردان) است. او فارغ‌ التحصیل روانشناسی کودک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

سحر خانم جعفری جوزانی فعالیت سینمایی خود را با نقش کوتاهی در فیلم شیر سنگی به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در سال ۱۳۶۵ آغاز کرد، او با نویسندگی در سریال آژانس دوستی و پس از آن بازیگری در همین سریال به فعالیت خود به صورت رسمی ادامه داد و پس از آن وارد سینما شد. او در سال ۱۳۸۲ در سریال تلویزیونی طنز نقطه‌ چین بازی کرد و و فعالیت خود را در تلویزیون شروع کرد. سحر جعفری جوزانی همچنین در سال ۱۳۷۸ نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم بلوغ شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکسی جدید از سحر جعفری جوزانی”