free web hit counter

عکسی جالب از سفره افطاری آزاده نامداری

مجموعه: اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 2609
عکسی جالب از سفره افطاری آزاده نامداری

عکسی جالب از سفره افطاری آزاده نامداری

در این مطلب از آنا پیک، قصد داریم عکسی از سفره افطاری آزاده نامداری را برای شما به نمایش بگذاریم. راستی، طاعات و عباداتتون هم قبول باشه…

آزاده نامداری مجری و گوینده پر حاشیه تلویزیون تصویری از سفره افطاری خود و همسرش منتشر نمود. او در اینستاگرامش زیر این عکس نوشت : “خدایا رحمتت را بر همه ما ببخش…”
آزاده نامداری (زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه) مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران می باشد. او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران بوده و با اجرا در برنامه تازه‌ها در سیمای خانواده به شهرت رسید.

او کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز نمود و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. نامداری در سال ۱۳۸۴ به عنوان مجری بخش تازه‌ها در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع به فعالیت نمود که تا ۴ سال ادامه داشت که در بهمن ۱۳۸۸ به اجرای خود در تازه‌ها پایان داد.
در ادامه مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می‌گردید. سری اول برنامه غیرمنتظره در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۸۹ آغاز شد و در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۹ به پایان رسید. سری دوم این برنامه از ۱ آبان ۱۳۸۹ آغاز شد و در آخرین پنجشنبه سال به کار خود پایان داد.
در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ در سری جدید برنامه غیرمنتظره با عنوان جمع ما به عنوان مجری حضور پیدا نمود. این برنامه کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما، به تهیه کنندگی الهه بهبودی به صورت زنده از شنبه تا سه‌شنبه بعد از خبر ۲۰:۳۰ و در ۶۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای پخش می‌شد و سری اول آن تا اول ماه رمضان آن سال ادامه یافت.
وی همچنین سابقه اجرای برنامه ورزش امروز شبکه جام جم ۱، همچنین اجرای برنامه شب نشینی از شبکه جهانی جام جم، برنامه‌های مناسبتی، برنامه رادیو هفت و برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را در کارنامه خود دارد.

 آزاده نامداری , ازدواج آزاده نامداری , طلاق آزاده نامداری , ازدواج مجدد آزاده نامداری

  آزاده نامداری آزاده نامداری , ازدواج آزاده نامداری , طلاق آزاده نامداری , ازدواج مجدد آزاده نامداری

عکسی جالب از سفره افطاری آزاده نامداری

 آزاده نامداری , ازدواج آزاده نامداری , طلاق آزاده نامداری , ازدواج مجدد آزاده نامداری

آزاده نامداری در کنار همسرش

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

3 دیدگاه برای “عکسی جالب از سفره افطاری آزاده نامداری”

 1. زهرا

  ان شاءالله خوشبخت بشن و همیشه موفق باشن…

 2. عاطفه

  ان شااله خوشبخت بشن
  وبه امید اینکه تمامی چهرهای هنر خانم الهه نامداری را الگو قرار بدهن وحجاب فاطمی داشته باشن

 3. ثمینه

  اصلا عکسش جالب نیست کجاش جالبه چقدم زیاد اش ریختن کی این همه می خوره