free web hit counter

عکس های کنسرت جنجالی ناظری ها

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 550
عکس های کنسرت جنجالی ناظری ها

موضوع برگزاری کنسرت ها این روزها به یک بن بست بزرگ خورده است و در این بین کنسرت شهرام ناظری و پسرش در تفت با حاشیه ها و جنجال همراه بود که عکس های این کنسرت در این مطلب قرار گرفت.

کنسرت شهرام ناظری استاد آواز و خواننده مشهور سنتی کشور شامگاه پنجشنبه در مرکز شهرستان تفت استان یزد برگزار شد.

در این برنامه که با استقبال حدود پنج هزار نفر از علاقه مندان به موسیقی سنتی در سالن قدس شهرستان تفت اجرا شد، شهرام ناظری به همراه فرزندش حافظ ناظری اشعاری از مولانا و شاهنامه فردوسی را اجرا کردند.

پیش از این حواشی درباره برگزاری این کنسرت بوجود آمده بود اما این کنسرت با تدابیر مناسب به نحو مطلوبی در تفت برگزار شد. تفت در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد و ییلاقی ترین روستاهای استان یزد را در دل خود جای داده است.

عکس های کنسرت جنجالی ناظری ها

شهرام ناظری (زادهٔ ۲۹ بهمن ۱۳۲۸ در کرمانشاه) خواننده، موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و از برجسته‌ترین هنرمندان موسیقی اصیل ایرانی و استاد موسیقی مقام ایرانی است. ناظری به «شوالیه» معروف است. شهرام ناظری در بیشتر آثار خود از شعرهای مولانا بهره برده‌است و طی ۳۰ سال فعالیتِ هنری، توانسته سبک جدیدی از موسیقی را که آمیخته به ادبیات حماسی و عرفانی ایران است به‌وجود آورَد. ناظری، علاوه بر بهره‌گیری از شعرهای مولوی در زمینهٔ استفاده و استوارسازی شعر معاصر پارسی بر روی موسیقی سنتی ایرانی نیز پیشرو بوده‌است. علاوه بر این‌ها شهرام ناظری از اولین کسانی‌ست که با استفاده از موسیقی مقامی، اشعار شاهنامهٔ فردوسی را اجرا کرده‌است. وی تاکنون بیش از ۴۰ آلبوم موسیقی منتشر کرده‌است.

عکس های کنسرت جنجالی ناظری ها

شهرام ناظری و پسرش در کنسرت یزد

عکس های کنسرت جنجالی ناظری ها

کنسرت جنجالی ناظری ها در یزد

عکس های کنسرت جنجالی ناظری ها

عکس های کنسرت خواننده سنتی

کنسرت جنجالی ناظری ها

کنسرت شهرام ناظری و پسرش حافظ ناظری

کنسرت جنجالی ناظری ها

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عکس های کنسرت جنجالی ناظری ها”