free web hit counter

علاقه مریم کاویانی برای بازی در سینما

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 522
علاقه مریم کاویانی برای بازی در سینما

مریم کاویانی می گوید: ترجیح من بازی در سینما است، چون احساس می‌کنم نیاز دارم که کمی در سینما دیده شوم تا بتوانم سال های که دور از سینما و تلویزیون بوده ام را جبران کنم.علاقه مریم کاویانی برای بازی در سینما

مریم کاویانی، بازیگر در خصوص علت کم کاری خود گفت: هم پیشنهاد ها کم شده هم آن که برنامه زندگی شخصی ام به گونه ای است که خیلی کم ایران هستم.

کاویانی درباره ی معیار هایش برای بازی در یک فیلم، اظهار داشت: قصه و گروه خوب اولین چیزهایی است که به آن فکر می کنم، ملاکم قصه ای است که در هر ژانری که نوشته شده باشد، خوب باشد.

مریم کاویانی ادامه داد: خیلی دلم می خواهد که دیگر نقش تکراری بازی نکنم و در نقش های گوناگون به ایفای نقش بپردازم، به خصوص دوست دارم که در نقش های منفی بازی کنم.

کاویانی یادآور شد: ترجیح من بازی در سینما است، مدتی است که از تلویزیون فاصله گرفتم و حس می کنم نیاز دارم که کمی در سینما دیده شوم.

این بازیگر در پاسخ به این که انتهای بازیگری چیست، یادآور شد: من در باریگری جای خاصی را برای خود تعیین نمی کنم چون جایی من را آدم ها تعیین می کنند، کسانی که فیلم را می بینند و دوستش دارند تعیین کننده جایگاهم در بازیگری هستند، ولی محبوبیت خود را می خواهم که نگه دارم.

مریم کاویانی در خصوص علاقه اش به فعالیت در زمینه های دیگر هنر، گفت: من فقط بازی می کنم، البته گاهی اوقات هم می نویسم و یا طرح فیلمنامه ای را به نگارش در می آورم، در ذهنم هست که بخواهم فیلمنامه بنویسم، اما هنوز به مرحله عمل نرسیده است.علاقه مریم کاویانی برای بازی در سینما

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “علاقه مریم کاویانی برای بازی در سینما”