free web hit counter

ضرب و شتم سیاوش قاسمی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 722
ضرب و شتم سیاوش قاسمی

طبق گزارش های واصله به آناپیک، سیاوش قاسمی ، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، مورد ضرب و شتم افراد ناشناس قرار گرفته است. با ما همراه باشید با جزئیات این خبر از زبان خودش…سیاوش قاسمی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که سریال جایزه بزرگ به کارگردانی مهران مدیری و چندین فیلم سینمایی همانند آزاد راه به کارگردانی عباس رافعی در کارنامه کاری خود دارد، شنبه شب پس از اجرای برنامه ای به نفع یک خیریه، مورد ضرب و شتم افراد ناشناس قرار گرفت و به بیمارستان منتقل گردید.

 سیاوش قاسمی , سریال جایزه بزرگ , مهران مدیری

سیاوش قاسمی اظهار داشت: مطلبی از جزییات این حادثه در آن خیریه  نخواهم گفت فقط انتظاری از مردم و مسئولین دارم، اینکه ما که اکثر کارهامون شده خیریه، حتی خودمون هم لباسمون را از طریق دیوار مهربانی تهیه می کنیم. دیگه چرا اینطوری با ما برخورد می شود. چرا باید برای یک مراسم خیریه، اونم برای بچه های هموفیلی، همچین اتفاقی بیفته؟

 سیاوش قاسمی , سریال جایزه بزرگ , مهران مدیری

مگر حدیث نداریم که خشنودی در چهره مومن بهشت رو بر او واجب می کند. بعدش من تقاضا دارم از خیریه ها اگه مراسمی برگزار می کنند حتماً نیروی حراست بگذارند تا هنرمندی که دعوت شده احساس امنیت داشته باشد.

 سیاوش قاسمی , سریال جایزه بزرگ , مهران مدیری

در حال حاضر حالم خوب است ودوباره دیشب به عشق مردم کشورم به استیج بازگشتم و به زودی با سریال چارسو به تهیه کنندگی خانم روشان امیری و کارگردانی امین امانی در قاب تلویزیون در خدمتتان خواهم بود.

پیشنهاد ما:

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ضرب و شتم سیاوش قاسمی”