free web hit counter

صفحه شخصی اینستاگرام بهاره رهنما هک شد

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 79
صفحه شخصی اینستاگرام بهاره رهنما هک شد

صفحه اینستاگرام بهاره رهنما هک شد، هکر های اینستاگرام صفحه اینستاگرام بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی را هک کردند تا در ادامه هک صفحات شخصی بازیگران نوبت به بهاره رهنما برسد.صفحه شخصی اینستاگرام بهاره رهنما هک شد

بهاره رهنما بازیگر زن ایرانی که فعالیت بسیاری در زمینه های خیریه دارد این بار در دام هکر ها افتاد و هک شد . صفحه اینستاگرام بهاره رهنما توسط هکرها هک شد که بهاره رهنما در پیامی صوتی خبر هک صفحه خود را تایید کرد .

هک صفحه بهاره رهنما در پی هک صفحات اینستاگرام بازیگران اتفاق افتاده و اینگونه که پیداست اینستاگرام مکان امنی برای کاربران خود ایجاد نکرده که به راحتی تمام صفحات هنرمندان و ستارگان هک میشود .

همین هفته پیش هک صفحه کامبیز دیرباز خبر داده شد که البته با تلاش چند جوان این صفحه بازپسگیری شد اما بهاره رهنما صفحه اش را کلا از دست داد .

بهاره رهنما در تلگرام خود با انتشار کلیپ صوتی خبر هک صفحه اش را تایید کرد و اعلام کرد این صفحه دیگر در اختیار او نیست و صفحه دیگری را جایگزین آن خواهد کرد.صفحه شخصی اینستاگرام بهاره رهنما هک شد

همچنین برخی از دوستان با متوجه شدن هک صفحه بهاره رهنما به ساختن صفحات فیک و اختصاص دادن این صفحات به نام بهاره رهنما دست زدند که بهاره رهنما صفحه ای جدید ساخت و این صفحه را صفحه اصلی خود معرفی کرد .

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “صفحه شخصی اینستاگرام بهاره رهنما هک شد”