free web hit counter

صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما

مجموعه: مصاحبه, مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 328
صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما

پریناز ایزدیار بازیگر مطرح سینما و تلویزیون که با فیلم ابد و یک روز توانست به سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر دست پیدا کند صحبت های در ارتباط فساد در سینما انجام داده است.صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما

پریناز ایزدیار در مصاحبه اخیر خود راجب فساد موجود در جامعه سینما اضهار نظر کرد و گفت :

فساد جنسی می تواند در هرجای از ایران و در هر حرفه ای دیده شود به عنوان مثال مطب دندان پزشکی , مطب یک وکیل , رابطه مدیر و منشی و …. اما باتوجه به اینکه دنیای سینما همیشه روی خط خبری قرار دارد خیلی سریع رسانه ای می شود . بله فساد جنسی در سینما وجود دارد برای گرفتن نقش شاید نیاز باشد با فلان کارگردان رابطه برقرار کنید اما بخش کلی آن مربوط به شخصیت بازیگر می باشد اگر بازیگر فساد جنسی داشته باشد مطمئنا تن به این خودفروشی می دهد .

صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما

صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما

کسی که عاشق کارش باشد و با تلاش فراوان برای حرفه خود وقت و انرژی بگذارد مطمئنا در آینده ای نزدیک می تواند به جایگاه بالایی برسد اما متاسفانه بعضی از هنرمندان برای طی کردن سریع مسیر تن به این نوع فساد جنسی می دهند .

به این نکته توجه کنید بازیگرانی که از طریق ایجاد دوستی و رابطه با کارگردانان وارد این حرفه شده اند خیلی معدود هستند که خیلی سریع از دنیای سینما کنار گذاشته می شوند چراکه توانایی بازیگر شدن را ندارند تا چه حدی می تواند یک کارگردان به صورت کاذب از اینطور بازیگران طرفداری کنند از یکجایی به بعد باید توانایی بازیگر باشد که معمولا اینطور افراد هیچگونه توانایی در بازیگری ندارند اگر داشتند هیچ وقت از طریق فساد جنسی وارد سینما نمی شدند .

پریناز ایزدیار در ادامه در مورد ازدواجش توضیح داد :

من در حال حاضر مجرد هستم اما مطمئنا با مردی ازدواج می کنم که شرایط من را درک کند و تا حد ممکن از هم صنفی های خودمان باشد . درست است که مردهای ایرانی با غیرت هستند اما مرد مورد انتخابی من کسی هست که شرایط پریناز ایزدیار را درک می کند اگر جواب بله را گفت باید اعتماد ایجاد شود اگر پریناز ایزدیار نیست و سر صحنه فیلمبرداری تا دیروقت کار میکند آنقدر این اعتماد وجود داشته باشد که هیچ نگرانی برای دو طرف ایجاد نکند .

پریناز ایزدیار در ادامه توضیح داد : اما مطمئن باشید زمانی که ازدواج کنم نوع بازی کردنم و زمانی که الان برای حرفه ام میذارم خیلی متفاوت با بعد از ازدواجم خواهد بود چراکه پس از تشکیل خانواده وقتم و زندگی ام مختص خودم نیست .

چرا پریناز ایزدیار عمل زیبایی انجام نمی دهد ؟

سوال سختی پرسیده شد تا الان به فکر عمل زیبایی نبودم و نیستم شاید علت ترس از تیغ جراحی باشد اما نمیدانم چه جوابی بدم که به مخاطبین بی احترامی نشود, اگر بگم دماغم ایرادی ندارد همه سریع واکنش نشان می دهند که پریناز ایزدیار چه اعتماد به نفسی دارد .

اما تا الان هیچ نیازی به عمل زیبایی در خود ندیدم شاید در آینده با کهولت سن نیاز ببینم عمل زیبایی انجام دهم هیچ چیزی معلوم نیست .

صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما

صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما

آیا پریناز ایزدیار گیاه خوار است ؟

بله من حدود یک سالی هست که گیاهخواری می کنم از یک سال قبل تا به الان لب به هیچگونه گوشتی نزدم . خیلی های علت این ماجرا را جویا می شوند که در جواب باید بگم من علاقه شدیدی به حیوانات دارم به همین دلیل از خوردن گوشت حیوانات متنفرم .

گیاهخواری به هیچ وجه سخت نیست نه تنها برای سلامتی مفیده, بلکه هر روز صبح که از خواب بیدار میشم احساس شادابی و سرزنده بودن میکنم.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “صحبت های پریناز ایزدیار درباره فساد جنسی در سینما”