free web hit counter

“شکلات تلخ” بهنوش بختیاری

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 232
“شکلات تلخ” بهنوش بختیاری

“شکلات تلخ” بهنوش بختیاری

در این پست از آناپیک قصد داریم شما را با “شکلات تلخ” بهنوش بختیاری آشنا کنیم. توضیحات تکمیلی در رابطه با این مستند جدید را در ادامه با هم خواهیم خواند.

بر طبق گزارش آنا پیک احسان صمدی کارگردان برنامه‌های تلویزیونی در خصوص پیشرفت و روند تولید برنامه تلویزیونی «شکلات تلخ» گفت: در حال حاضر طبق قراردادی که با شبکه نسیم داشتیم، فیلمبرداری کل ۱۳ قسمت به پایان رسیده و منتظر آن می باشیم که بعد از ماه مبارک، بلافاصله پس از خالی شدن جدول پخش برنامه «شکلات تلخ» را به روی آنتن ببریم.

 بهنوش بختیاری , اخبار بهنوش بختیاری , مستند شوک , مستند شکلات تلخ“شکلات تلخ” بهنوش بختیاری

وی در ادامه در خصوص طولانی شدن ساخت این برنامه تلویزیونی گفت: «شکلات تلخ» مانند «شوک» یک برنامه مستند می باشد و تولید یک مستند کار آسان  کوتاه مدت نیست و زمان و صبر خودش را می خواهد.
صمدی عنوان کرد: مستند برنامه «شوک» با تلخی که داشت به سراغ آسیب های اجتماعی و ناهنجاری‌های جامعه رفته بود اما «شکلات تلخ» همان گونه که از عنوانش مشخص می باشد، با اجرای بهنوش بختیاری و نگاه طنزی که دارد آسیب‌شناسی اجتماعی می کند.
کارگردان برنامه تلویزیونی «شوک» پیرامون بخش های مختلف برنامه تلویزیونی «شکلات تلخ» اظهار داشت: این برنامه تلویزیونی در قالب یک برنامه مستند بر اساس موضوعاتی که در خود جای داده است، از کارشناسان مربوطه و همچنین چهره های سرشناس جامعه استفاده می نماید و در قسمت‌هایی مانند بدنسازی میزبان محراب فاطمی، رضا قرایی و … رفته ایم و در برنامه ای با محوریت خوانندگی علی لهراسبی، مهدی احمدوند و چند چهره ی برجسته موسیقی مهمان ما می باشند.

 بهنوش بختیاری , اخبار بهنوش بختیاری , مستند شوک , مستند شکلات تلخ“شکلات تلخ” بهنوش بختیاری

صمدی در پایان خاطر نشان کرد: قرارداد ما با شبکه نسیم برنامه ای ۲۶ قسمتی است که در حال حاضر ۱۳ قسمت آن در طول یک سال به طول کشیده و باید منتظر باشیم که شبکه در جدول پخش سیزده قسمت خالی کند تا ما «شکلات تلخ» را به روی آنتن ببریم.

 بهنوش بختیاری , اخبار بهنوش بختیاری , مستند شوک , مستند شکلات تلخ

“شکلات تلخ” بهنوش بختیاری

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای ““شکلات تلخ” بهنوش بختیاری”