free web hit counter

شکایت ریما رامین فر از فیلم سازان

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 114
شکایت ریما رامین فر از فیلم سازان

شکایت ریما رامین فر از فیلم سازان

در این گزارش از اناپیک می خواهیم از زبان ریما رامین فر با مشکلات سینما و تلوزیون ایران آشنا شویم و از زبان این بازیگر از فیلم سازان بخواهیم که با ژانرهای تکراری نوآوری فیلم های ایرانی را کاهش ندهند.

ریما رامین‌فر، بازیگر سینما و تلویزیون؛ با اشاره به تکرار در ساخت فیلم‌های سینمایی به خصوص آثار کمدی بیان نمود: زمانی که در ایران یا هر نقطه از جهان فیلمی موفق ساخته می‌شود، فیلم‌هایی به تبعیت آن تولید خواهد شد که معمولا خالی از نوآوری می باشد.

ریما رامین‌فر, بازیگر سینما و تلویزیون, اخبار بازیگران, شکایت ریما رامین فر

ریما رامین فر ادامه داد: در کل تکرار در ساخت یک ژانرِ مشکلی ندارد، به این شرط که اتفاقات خوبی را به دنبال داشته باشد و باعث پس زدن مخاطب نگردد.

رامین‌فر در خصوص استفاده بیشتر از بازیگران تئاتر و دست برداشتن از تکرار بازیگران در فیلم‌های سینمایی گفت: این توصیه‌ای می باشد که حدود ده سال است مطرح می‌گردد و فکر می‌کنم الان همه متوجه شدند که باید بیشتر از بازیگران تئاتر بهره ببرند.

بازیگر فیلم «زاپاس» خاطرنشان کرد: اثبات شده بازیگرانی که از تئاتر به سمت سینما می‌آیند، مهارت‌های فراوانی دارند. به عنوان نمونه می‌توان از نوید محمدزاده نام برد که از محبوب‌ترین و مقبول‌ترین بازیگران به حساب می‌آید، او کارش را از تئاتر شروع کرد و پله پله این راه را پیمود و به جایگاه خوبی رسید.

 ریما رامین‌فر, بازیگر سینما و تلویزیون, اخبار بازیگران, شکایت ریما رامین فر

ریما رامین فر در ادامه افزود: البته بازیگران جوان‌تری نیز در راه می باشند که از تئاتر به سمت سینما می‌آیند و مطرح می‌شوند اما یادمان باشد، به طور قطع راهشان از زمان ورود ما هموارتر خواهد بود.

بازیگر «ابد و یک روز» در پاسخ به این سوال که غیر از تلاش و انگیزه چه علتی باعث ماندگاری بازیگران می‌شود، عنوان کرد: بازیگران تئاتر فقط در حکم بازیگر نیستند، یعنی در شکل‌گیری کار بیشتر از یک بازیگر نقش دارند.

وی افزود: بازیگران تئاتر در اخلاق‌مداری، خلاقیت، میزان پژوهش و مطالعه برای رسیدن به نقش و تحلیل آن نیز نمره قابل قبولی می‌گیرند و باسوادند. از طرفی حواشی برای آن‌ها چندان مهم نمی باشد.

ریما رامین‌فر, بازیگر سینما و تلویزیون, اخبار بازیگران, شکایت ریما رامین فر

رامین‌فر در بخش پایانی صحبت های خود در خصوص پیش بینی خود درباره فروش «زاپاس» خاطرنشان نمود: پیش بینی کار سختی است و در این زمینه ایده ای ندارم، اما «زاپاس» در زمره کارهای پرفروش قرار نمی‌گیرد؛ چرا که از برخی شوخی‌های مبتذل که مخاطب را به سمت خود می‌کشاند، برخوردار نمی باشد.

وی یادآور شد: بزرگترین ویژگی مثبت فیلم «زاپاس» بهره بردن از قصه‌ای ساده و خودمانی است که بیشتر مورد علاقه بچه‌هاست؛ چرا که اگر بچه ها فیلمی را دوست داشته باشند، به طور قطع خانواده‌های خود را برای دیدن آن به سینماها خواهند آورد.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شکایت ریما رامین فر از فیلم سازان”