free web hit counter

شکایت جمشید مشایخی از شایعه سازان

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 8
شکایت جمشید مشایخی از شایعه سازان

جمشید مشایخی از شایعه سازان شکایت کرد استاد جمشید مشایخی بازیگر محبوب و پرطرفدار ایران از اخبار شایعه اطرافش به ستوه آمد و از شایعه سازان شکایت کرد.شکایت جمشید مشایخی از شایعه سازان

جمشید مشایخی بازیگر خوشنام و بزرگ ایران این روزها با کم لطفی های برخی شایعه سازان رو به رو شد که وی را مجبوب به شکایت از شایعه سازان کرد .

فوت جمشید مشایخی تیتر شایعه سازان برای بر هم زدن آرامش استاد مشایخی و طرفداران ایشان بود که دل نگرانی های بسیاری را ایجاد کرده و خاطر خانواده جمشید مشایخی و خود بازیگر ایران را مکدر کرده است .

مرگ جمشید مشایخی بارها و بارها توسط شایعه سازان منتشر شد به گونه ای که جمشید مشایخی در آخرین شایعه گفت که دیگر روی تکذیب ندارد .شکایت جمشید مشایخی از شایعه سازان

حتی رسانه ها و سایت ها هم آنقدر شایعات زیاد شده که دیگر به انتشار چنین اخباری دست نمیزند .این بار جمشید مشایخی برای مقابله با شایعه سازان از قوه قضاییه درخواست کمک کرده است و دیروز پیگیری شکایتش را به وکیلش سپرده است .

مهرداد خضراعی وکیل استاد جمشید مشایخی، خبر شکایت «جمشید مشایخی» از افرادی که شایعه فوت وی را منتشر کرده اند ، تایید کرد و گفت: صبح دوشنبه جمشید مشایخی بازیگر سینمای ایران با حضور در دفتر وکالت و امضاء وکالتنامه دادگستری رسماً از من و برادرم مهران خضراعی خواست تا با شدت تمام این شکایت را پیگیری کنیم. مهران خضراعی از دیگر وکلای جمشید مشایخی نیز گفت:تا به حال استاد مشایخی را برای طرح شکایت اینگونه مصمم ندیده بودم.مهران خضراعی با اشاره به طرح شکایت مشایخی خاطرنشان کرد: این شکایت مطرح شده و با متهم بدون تعارف برخورد خواهیم کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شکایت جمشید مشایخی از شایعه سازان”