free web hit counter

شکایت تهیه‌کننده فیلم خشکسالی و دروغ از شبکه جم

مجموعه: اخبار, اخبار سینما تعداد بازدید: 543
شکایت تهیه‌کننده فیلم خشکسالی و دروغ از شبکه جم

تهیه کننده فیلم خشکسالی و دروغ در بیانیه و اظهارنظری اعلام کرده است که هیچ آگهی تبلیغاتی به شبکه جم نداده و این کار بدون اطلاع تهیه کننده انجام گرفته است.

روز گذشته با ابلاغ نامه ای از روابط عمومی سازمان سینمایی تاکید شد؛ از تاریخ انتشار این خبر (۴ آبان) تیزرهای تبلیغی فیلم های سینمایی که از شبکه GEM پخش شوند، شامل برخورد قانونی خواهد شد. تعدادی از فیلم هایی سینمایی از جمله «خشکسالی و دروغ» و «آس و پاس» به صورت پراکنده از شبکه جم پخش می شود. غلامرضا موسوی تهیه کننده فیلم خشکسالی و دروغ درباره پخش آگهی چند فیلم سینمایی از جمله «خشکسالی و دروغ» از شبکه جم گفت: به تازگی مطلع شدم که شبکه جم برخی از فیلم ها از جمله «خشکسالی و دروغ» را دربرنامه تبلیغات قرارداده و به صورت پراکنده آگهی این فیلم را پخش می کند.

وی ادامه داد: ما هیچ گونه آگهی‌ای برای پخش از شبکه جم به این شبکه سفارش ندادیم و به محض اینکه مطلع شدم با بازپرس پرونده حجت الاسلام منصوری تماس داشتم و از ایشان راهنمایی خواستم و شکایتی از شبکه جم برای پخش بدون اجازه تبلیغات فیلم تنظیم و ارایه دادم.

رئیس شورایعالی تهیه کنندگان برای رفع این معضل در سینمای ایران گفت: متاسفانه این مساله نیز وجود دارد اگر بخواهند با تهیه کننده یا عوامل سازنده یک اثر برخورد کنند با هزینه ۱۰ یا ۲۰ میلیون تومانی برای تبلیغات جم فضا را با تهیه کننده یا عوامل سازنده ناامن می کنند .

تهیه کننده فیلم سینمایی «چهارشنبه خون به پا می شود» گفت: به عقیده من شبکه هایی مانند جم در فروش فیلم ها تاثیر چندانی ندارند. با اقبال مخاطب از فیلم «فروشنده» که نه در ایران تبلیغات داشت و نه در شبکه های خارجی، ثابت شد که رسانه هایی مانند شبکه جم نمی‌توانند تاثیری بر مخاطب داشته باشند. برخی از فیلم ها که مرتب از شبکه جم تبلیغات داشتند فروش بلیت شان به ۱۰۰۰ قطعه هم نرسید

موسوی در مورد برخورد با تهیه کنندگان خاطی در این مورد گفت: شورایعالی به همکاران تذکر داده است که اگر ثابت شود به شبکه های معاند آگهی دادند به کمیته انضباطی معرفی می شوند و با آنها برخورد می شود . اما مشکل اینجاست که به نظر می رسد شبکه جم برای تنوع در تبلیغات از تیزرهای سینمایی که در سایت ها منتشر می شود بهره می برد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شکایت تهیه‌کننده فیلم خشکسالی و دروغ از شبکه جم”