free web hit counter

شهین تسلیمی و انتظارش از پادری

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 366
شهین تسلیمی و انتظارش از پادری

شهین تسلیمی و انتظارش از پادری

در این گزارش آناپیک با گلایه های شهین تسلیمی بازیگر محبوب سریال پادری آشنا شده و درباره نقشش در این سریال و میزان رضایت وی از آن سوال می پرسیم.

شهین تسلیمی می گوید دوست داشتم نقشم در پادری مانند دردسرهای عظیم پررنگ باشد.

شهین تسلیمی بازیگر سریال پادری، با اشاره به این که زمانی که با تهیه کننده این اثر قرارداد انعقاد نمودم، سناریویی برای خواندن وجود نداشت، خاطر نشان ساخت: محمود رضوی جز تهیه‌کنندگان خوش حساب تلویزیون محسوب می‌گردد،‌ همچنین با محمد حسین لطیفی درگذشته همکاری کرده بودم به همین خاطر  راضی به نقش آفرینی در ” پادری” شدم.

شهین تسلیمی, سریال پادری,محمد حسین لطیفی, دردسرهای عظیم
این بازیگر با اشاره به اینکه نقش‌ کاراکتر وی در‌ “پادری” در حاشیه قرار دارد، بیان کرد: همواره علاقه به نقش آفرینی در آثار مناسبتی داشته‌ام، ولی دوست داشتم هم مانند “دردسرهای عظیم” نقشم پر رنگ‌تر باشد، ولی این اتفاق رخ نداد، به عبارتی نقش من در حاشیه قرار دارد، البته کوروش نریمانی نویسنده سریال هم تلاش زیادی نمود تا در جریان روایی فیلمنامه بیشتر حضور داشته باشیم ولی به علت این که پرسوناژ اصلی زیادی داشت، عملا به وقوع پیوستن این اتفاق ممکن نبود.

شهین تسلیمی, سریال پادری,محمد حسین لطیفی, دردسرهای عظیم

وی در رابطه فعالیت های جدید خود بیان نمود: چند پیشنهاد تلویزیونی و یک پیشنهاد سینمایی دارم که فعلا با هیچکدام آنها قرارداد امضا ننموده‌ام.
دودکش ۱“در ماه مبارک رمضان سال ۹۲ روی آنتن رفت و سال گذشته قرار بود ادامه آن در نوروز ۹۵ پخش گردد اما با یک جابجایی در سریال های نوروزی حالا از ابتدای ماه مبارک رمضان مخاطبان یک بار دیگر شاهد بازی های زوج تلویزیونی بهنام تشکر و هومن برق نورد می باشند.

شهین تسلیمی, سریال پادری,محمد حسین لطیفی, دردسرهای عظیم
تیتراژ پایانی این سریال را علی زندوکیلی می خواند که هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می رود.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شهین تسلیمی و انتظارش از پادری”