free web hit counter

شهره سلطانی هم خواننده شد

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 626
شهره سلطانی هم خواننده شد

شهره سلطانی هم خواننده شد

امروز در آناپیک قصد داریم تا برای شما مصاحبه ای از شهره سلطانی منتشر کنیم که در آن گفته است قصد دارد که خواننده شود و کنسرت برگزار نماید.

شهره سلطانی بازیگر، این روزها به جای حضور در عرصه هنرهای تصویری و نمایشی بیشتر وقت خود را صرف فضای موسیقی کرده است.

شهره سلطانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیش از اینکه بخواهد در عرصه تصویر حضور داشته باشد، موسیقی را تجربه نمود اما پس از ورود به عرصه تصویر، سال‌ها از موسیقی دور ماند و حالا باری دیگر تصمیم دارد تا به رشته اصلی خود یعنی موسیقی برگردد. او این روزها به همراهی خواهرزاده خود مدیریت یک کافه را برعهده گرفته است و در آن به فعالیت‌های فرهنگی و هنری می‌ پردازد. سلطانی درباره این فعالیت‌ها گفته است: وقتی به اتفاق خواهر زاده‌ام این کافه را باز کردیم، هدف‌مان این نبوده است که فقط محلی برای بیزینس باشد. بیشتر دلم می‌خواست از این فرصت و این امکان استفاده کنم و بتوانم آن را تبدیل به جایی فرهنگی- هنری کنم و چنین فعالیت‌هایی در آن داشته باشم. با توجه به این که رشته تحصیلی‌ام در هنرستان و دانشگاه موسیقی بود و این روزها نیز تمرکزم دراین بخش می باشد، فکر کردم بد نیست با مسائلی که مربوط به موسیقی است این جریان را راه‌اندازی کنم.

 شهره سلطانی ,  اخبار شهره سلطانی ,  بیوگرافی شهره سلطانی ,  کنسرت شهره سلطانی

وی در ادامه افزود: در نتیجه با دوستانم در این زمینه صحبت کردم و با مشورت‌هایی که داشتم از آن استقبال به عمل آمد. بهترین بهانه برای شروع کارمان ماه مبارک رمضان بود، بنابراین جمعه‌های کافه اختصاص یافت به ترانه‌خوانی و بعد از ماه مبارک نیز به شکل دیگر این جریان را ادامه می‌دهیم.

بازیگر فیلم سینمایی “قرمز” درباره روند چگونگی این فعالیت اظهار نمود: تاکنون از این دست اتفاقات بسیار رقم خورده است اما هیچ کدام به این شکل نبوده اند. معمولا دوستانی که اقدام به برگزاری چنین محافلی کردند، عمدتا شب شعر راه انداختند درحالیکه ما “شب ترانه” را پایه‌گذاری کردیم و به ترانه‌ سراهای جدید این فرصت را دادیم تا بیایند و آثار خودشان را ارائه نمایند. آثاری که شاید هرگز فرصت شنیده شدن پیدا نکنند. در حقیقت این فرصت دراختیارشان قرار گرفته تا در حضور اساتید فن، بتوانند آثارشان را ارائه دهند. جوایزی هم برای این امر در نظر گرفتیم و در پایان به برترین آثار جوایزی نیز اهدا می‌ گردد.

 شهره سلطانی ,  اخبار شهره سلطانی ,  بیوگرافی شهره سلطانی ,  کنسرت شهره سلطانی

سلطانی همچنین اضافه کرد: ما با حضور ترانه‌سرایان حرفه‌ای و جوان در کنار هم این کار را انجام می‌دهیم، علاوه بر این از حضور بزرگان سینما و هنرهای دیگر نیز بهره‌مند می‌ شویم و تلاش‌ ما این است تا برنامه‌های ‌مان کاملا متفاوت بوده و با ایده‌های پررنگ‌تر بتوانیم در این فضا حضور داشته باشیم.

بازیگر و کارگردان نمایش “پینوکیا” درباره ایجاد بستر همکاری برای ترانه‌سرایان جوان با پیشکسوتان نیز عنوان نمود: وقتی ما خوانندگان و کارگردان‌های سینما و هنرمندان را دعوت می‌ کنیم، قطعا این امکان همکاری برای جوانان فراهم می‌ شود و می‌تواند آغازی برای فعالیت‌های‌ شان باشد.

او درباره فعالیت موسیقی خود هم گفت: این روزها به دنبال کسب مجوز برای اجرای کنسرتم می باشم.

 شهره سلطانی ,  اخبار شهره سلطانی ,  بیوگرافی شهره سلطانی ,  کنسرت شهره سلطانی

سلطانی در ادامه درباره چرایی عدم حضورش در فضای تصویری هم عنوان داشت: در دنیای تصویر از آنجایی که فعلا شرایط خوبی در آن وجود ندارد و فرصت نه تنها برای من بلکه برای تمام همکارانم کم می باشد حضور ندارم. این روزها تنها تعدادی از دوستان هستند که در آثار دائما تکرار می‌ شوند و مابقی کنار گود هستند و امیدوارم فرصت‌هایی که من نیز دوست دارم، پیدا گردد. ولی تا به حال پیشنهادی که من را جذب کند، وجود نداشته است، بنابراین فعلا در این حوزه فعالیتی ندارم.

منبع: آناپیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شهره سلطانی هم خواننده شد”