free web hit counter

شبنم قلی خانی و علاقه به کتاب خوانی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 398
شبنم قلی خانی و علاقه به کتاب خوانی

شبنم قلی خانی و علاقه به کتاب خوانی

در این گزارش از آناپیک می خواهیم نظر شبنم قلی خانی یکی از بازیگران عرصه سینما را درباره کتابخوانی جویا شده و میزان تاثیر آن بر موفقیتش را از او بپرسیم پس با ما همراه شوید.

شبنم قلی خانی در خصوص میزان رابطه‌اش با کتاب‌خوانی گفت: کتاب و کتاب‌خوانی، همراه همیشگی من است و مطالعه ام، زمانی که در دبیرستان تحصیل می نمودم در زمینه رمان و ادبیات داستانی بود و بعدها به کتاب‌های روانشناسی روی آوردم. با شروع کار بازیگری‌ام و رشته دانشگاهی که کارگردانی تئاتر بود، به خواندن کتاب هایی در این زمینه پرداختم و در حال حاضر هم چند وقتی است که دوست داشتم به مطالعه پیرامون فلسفه بپردازم.

شبنم قلی خانی, اخبار شبنم قلی خانی, عکس شبنم قلی خانی,  حواشی شبنم قلی خانی
قلی خانی درباره ریشه علاقه افراد به کتابخوانی اظهار داشت: از بچگی و بیشتر در زمان مدرسه رفتن است که این علاقه شکل می گیرد و من خودم فکر می‌کنم، قرار دادن زنگ قصه‌خوانی در کنار ساعت های حساب و هندسه و دیکته خیلی برای کودکان واجب می باشد.

شبنم قلی خانی, اخبار شبنم قلی خانی, عکس شبنم قلی خانی, حواشی شبنم قلی خانی
به این شکل که یا معلم برایشان کتاب بخواند یا خودشان و یا حتی از هنرمندان و چهره های مطرح در مدارس دعوت به عمل آورده شود که بروند و برای دانش آموزان قصه ای را بخوانند؛برای خودم هم یادم می آید که همیشه نوار قصه بود و کتاب می خواندم و مادرم یک کتاب را برایم بارها و بارها خوانده بود و من باز هم دوست داشتم که آن کتاب را برایم بخواند. شاید الان مردم فرصت این کار را ندارند.

شبنم قلی خانی, اخبار شبنم قلی خانی, عکس شبنم قلی خانی,  حواشی شبنم قلی خانی
قلی‌خانی درباره کتابی که بر خودش تاثیر داشته گفت: کتاب‌هایی که بر من تاثیر گذاشتند، در مقاطع مختلف متفاوت بودند اما در دوره‌ای که به خواندن کتاب‌های روانشناسی مشغول بودم، کتاب های برایان تریسی را خیلی تاثیر گذار دیدم که در زمینه ی موفقیت صحبت می کند.

منبع: آنا پیک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شبنم قلی خانی و علاقه به کتاب خوانی”