free web hit counter

شایعه طلاق امین حیایی از همسرش

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 163
شایعه طلاق امین حیایی از همسرش

ازدواج سوم امین حیایی با همسرش سومش و همچنین طلاق نیلوفر خوش خلق شایعه ای است که در میان هنرمندان ایرانی و به خصوص امین حیایی وجود داشته است.

بازار داغ شایعات دست از سر امین حیایی برنمیدارد و این بار طلاق امین حیایی و نیلوفر خوش خلق و همچنین ازدواج امین حیایی و همسر سومش شایعاتی را ایجاد کرده است .

عکس عروسی امین حیایی و همسر سومش که این روزها در برخی کانال ها و صفحه ها در حال ارسال می باشد شایعه طلاق امین حیایی و نیلوفر خوش خلق را ایجاد کرده و ازدواج سوم امین حیایی را مطرح میکند .

شایعه طلاق امین حیایی از همسرش

ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

طلاق امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق ایده خوبی برای جذب بازدید کننده و فالوور است که برخی کانال ها و صفحات با سواستفاده از عکس امین حیایی با یک عروس به خلق این ایده پرداختند .

مدتیست که عکسی از امین حیایی در کنار یک عروس منتشر شده است که با تیتر ازدواج امین حیایی و همسر سومش در حال انتشار است .این ازدواج قطعا فکر طلاق امین حیایی و همسر دومش نیلوفر خوش خلق را در ذهن مردم ایران جای میاندازد .

شایعه طلاق امین حیایی از همسرش

طلاق امین حیایی و نیلوفر خوش خلق ، امین حیایی و دارا حیایی ، شایعه طلاق امین حیایی از همسرش

البته شاید آنها هم حق داشتند که ازدواج سوم امین حیایی را باور کنند. حیایی از اوایل دهه ۷۰ که می گویند ثریا قاسمی استعدادش را کشف کرد و وارد سینما شد، صحبت زیادی درباره زندگی شخصی اش نکرده است و هر وقت هم شایعه ای بوده، حاضر نشده توضیحی بدهد.

هنوز هم کسی اطلاعات زیادی از ازدواج اول او ندارد. بعضی ها می گویند نیلوفر خوش خلق اولین و آخرین همسر او بوده، اما مدت هاست که حرف ازدواج اول حیایی است؛ ازدواجی که هر چند طولانی نبوده اما برای حیایی یک پسر داشته.

با رو شدن پسر امین حیایی یعنی دارا حیایی ازدواج اول امین حیایی در رسانه ها مطرح شد اما از همسر اول امین حیایی اطلاعات خاصی در دست نیست .

شایعه طلاق امین حیایی از همسرش

عکس های امین حیایی ، شایعه طلاق امین حیایی از همسرش

چند مدت پیش ازدواج سوم امین حیایی تکذیب شد و مطرح شد که این عروسی برادر امین حیایی بوده است اما اینگونه که پیداست این قصه سر دراز دارد و هر چند مدت یک بار مطرح میگردد .

امین حیایی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در تهران است و بازیگر و خواننده سینما و تلویزیون ایرانی است.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شایعه طلاق امین حیایی از همسرش”