free web hit counter

شایعه درگذشت احسان علیخانی در تلویزیون

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 191
شایعه درگذشت احسان علیخانی در تلویزیون

احسان علیخانی مجری مشهور صدا و سیما که این روزها با حواشی بسیاری از طرف رسانه های رو به رو شده دیروز با یکی دیگر از این شایعه ها البته از نوع خطرناکش که شایعه درگذشت احسان علیخانی یعنی خودش بود مواجه شد که در این مطلب به آن پرداختیم.

شایعه مرگ یک گزارشگر ایرانی در فضای مجازی شوک بزرگی به جامعه رسانه ای وارد کرد که خیلی زود این خبر از سوی کمیته ملی المپیک تکذیب شد.

این شایعه در حالی بود که چند روز قبل نیز خبر فوت احسان علیخانی مجری تلویزیون دست به دست در فضای مجازی چرخید و امروز نیز شایعه ای دیگر دقایقی مخاطبان را تحت الشعاع قرار داد.

توتونچی، یکی از گزارشگران اعزامی شبکه ورزش به المپیک ریو، در ارتباطی زنده از شایعه مرگ احسان علیخانی، مجری سرشناس تلویزیون گفت.

هیراد حاتمی، یکی از دوستان نزدیک احسان علیخانی تماس گرفت. حاتمی که خودش هم مجری تلویزیون است، به تماشاگران گفت:« این خبر اصلا صحت ندارد. من بلافاصله با احسان تماس گرفتم. او کاملا حالش خوب است و هیچ مشکلی ندارد..»

شایعه درگذشت احسان علیخانی

اخبار جدید از شایعه درگذشت احسان علیخانی

یکی دیگر از نزدیکان علیخانی هم خبر مجری شبکه ورزش را تکذیب کرد:« واقعا من نمی دانم این چه کار زشتی است که اینها می‌کنند. همین الان با احسان حرف زدم. سر و مر گنده در دفترش نشسته و هیچ مشکلی هم ندارد. از وقتی این خبر را روی آنتن تلویزیون اعلام کرده اند دوستان و آشنایان زیادی با ما تماس گرفته‌اند و با تعجب ماجرا را پیگیری می‌کنند.
“گفته می شود اعلام این شایعه توسط مجری برنامه باعث ایجاد شائبه های در روز ششم المپیک شد”

 گفتنی است مجری شبکه خبر هم به این موضوع واکنش نشان داد، المیرا شریفی مقدم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکسی از احسان علیخانی منتشر کرده و نوشت:

«احسان علیخانی در سلامت است و هیچ اتفاقی برای وی نیفتاده.مرور خبرهای کذب برخی کانالهای تلگرامی باعث بیان چنین شایعه ای شده است.به شایعات در هیچ زمینه ای توجه نکنید. هر خبر مهمی پس از تایید منابع رسمی در زیرنویس شبکه خبر درج میشود.»

همچنین بیوگرافی احسان علیخانی و اخبار جدید از زندگی شخصی وی را در آناپیک بخوانید و ببینید.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شایعه درگذشت احسان علیخانی در تلویزیون”