free web hit counter

شایعه درآمد ۳۰ میلیونی رامبد جوان از خندوانه

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 534
شایعه درآمد ۳۰ میلیونی رامبد جوان از خندوانه

رامبد جوان خالق برنامه تلویزیونی خندوانه و اجرا کننده آن این روزها حواشی زیادی را به دوش می کشد از زندگی شخصی اش تا جدیدترین آن ها که درآمد ۳۰ میلیونی او بوده است.

رامبد جوان مجری برنامه «خندوانه» در خصوص شایعات پیش آمده در یکی از روزنامه‌ها و فضای مجازی مبنی بر دریافت درآمد ۳۰ میلیون برای هر اجرا در «خندوانه» گفت: مدتی است که روزنامه‌ای با شیطنت‌هایش روی من زوم کرده که ترجیح می‌دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف‌های آنها بی‌پایه و اساس است و دروغ مطلق.

وی افزود: قرارداد های من بسیار شفاف و به دور از هرگونه حاشیه‌ ای است و چنین رقم‌ هایی که در مورد دستمزد من بیان می‌شود کذب محض است و تلویزیون چنین رقم‌ هایی را به هیچ عنوان پرداخت نمی‌کند.

جوان در ادامه به تولید فصل چهارم «خندوانه» اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مشغول تدوین قسمت‌های پایانی فصل سوم هستیم و پس از آن روی فصل چهارم تمرکز خواهیم کرد. در فصل چهارم با تغییر دکور و آیتم‌های جدیدی روبه رو خواهیم شد و سعی می‌کنیم تمام مواردی که توانست مورد قبول مخاطبان قرار بگیرد را پوشش بیشتری دهیم.

وی در مورد لباهنگ مردمی اظهار داشت: در مورد لباهنگ مردمی هم صحبت‌ هایی شده و دوست داریم که در فصل جدید آن را عملی کنیم که آن هم بستگی به موافقت شبکه دارد.

وی خاطرنشان کرد: «خندوانه» تا پایان هفته آینده پخش می‌شود و بعد از پایان محرم و صفر با فصل جدید مهمان خانه‌ های مردم خواهد شد.

رامبد جوان تبریزی (زاده ۱ دی ۱۳۵۰ تهران) بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون ، کارگردان و مجری تلویزیون است. فرید جینگلبرد نامی است که رامبد برای مدتی در طول سالهای دهه ۷۰ شمسی بدان مشهور شده بود.

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌ است.

وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد. نقش‌هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می‌کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد. او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “شایعه درآمد ۳۰ میلیونی رامبد جوان از خندوانه”