free web hit counter

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

مجموعه: اخبار, اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 1955
سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

در حاشیه نشست خبری اولین فیلم مهران مدیری با عنوان «ساعت ۵ عصر» که دیروز برگزار شد مهران مدیری در حرکتی عجیب شروع به سیگار کشیدن کرد.

مهران مدیری که این روزها با برنامه دورهمی از شبکه نسیم میهمان آخر هفته خانواده های ایرانی است در نشست خبری فیلم جدیدش با روشن کردن سیگار حاشیه ساز شد .مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» از جزئیات این فیلم و همچنین موضوع آن که یک سوژه تلخ است، سخن گفت، البته ین نشست بی حاشیه هم نبود !

جزئیات نشست فیلم ساعت ۵ عصر و رفتار حاشیه ساز مهران مدیری

این نشست در هتل هما با حضور مهران مدیری و اصحاب رسانه برگزار شد. مهران مدیری در ابتدای این نشست درباره چگونگی رسیدن به سوژه «ساعت ۵ عصر» گفت:من ۸ سال بود که تصمیم داشتم فیلم سینمایی بسازم اما هر بار به دلایلی نمی شد. دوستان پیشنهادهای وسوسه برانگیزی می دادند اما با این وجود باز هم نمی شد که بسازم ولی در نهایت امسال تصمیم گرفتم در دو ماهی که برنامه «دورهمی» ضبط نمی شود یک فیلم سینمایی بسازم.

قصه درباره فردی است که در شرایطی قرار می گیرد و از ۷ صبح تا ۵ عصر درگیر ماجرایی می شود و باید تا ۵ عصر امضای آخر را دریافت کند. سلسله اتفاقاتی که شاید در طول روز برای هر فردی انجام شود با یک داستان غلو شده به تصویر کشیده می شود. این فرد کاملاً مبادی آداب، تحصیلکرده و مهربان است که نقش آن را سیامک انصاری بازی می کند.

مهران مدیری که چند سالی است سیگار می کشد در این نشست هم طاقت نیاورد و جلوی خبرنگاران سیگار کشید، هنوز علت اصلی از هدف و نیت وی برای این عمل بیان نشده است !

نقش مهران مدیری در فیلم «ساعت ۵ عصر»

وی درباره بازی خودش در نقش اصلی فیلم سینمایی ۵ عصر گفت:قطعاً من بازی کنم جذاب تر خواهد بود اما فیلم و هدایت کار بسیار سخت است و نمی توان هم بازی کرد و هم کارگردانی.

خندوانه رقیب برنامه دورهمی مهران مدیری نیست

خندوانه رقیب برنامه دورهمی نیست، شکل ۲ برنامه کاملاً متفاوت است، رامبد جوان بارها گفته که در برنامه خندوانه فقط قصد خنداندن دارد و گفت وگوهایی که می کند در قالب طنز است اما دورهمی علاوه بر نمایش، گفت وگوهایی دارد که برخی از مسائل را در جامعه صریح تر ارائه می دهد؛ خنداونه اصلاً رقیب دورهمی نیست و در برنامه های آتی حتماً از رامبد جوان هم دعوت می کنیم.

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

سیگار کشیدن مهران مدیری کارگردان معروف سریال های تلویزیونی

عوامل سریال هایم به این فیلم نمی آیند

مدیری در پاسخ به اینکه آیا قرار است با همان گروه سابقش در آثار تلویزیونی در این فیلم همکاری کند یا خیر، گفت: افراد تشکیل دهنده این فیلم سینمایی گروه من در سریال هایم نیستند زیرا تخصص افرادی که در سریال های من حضور داشتند تلویزیون بود و تخصص آنها هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ ایده پردازی به کارهای تلویزیونی می خورد ولی گروه «ساعت ۵ عصر» کاملا جداست البته شاید سه نفر از بچه های پشت صحنه آثار تلویزیونی من در این فیلم حضور داشته باشند.

وی در ادامه در رابطه با مراحل نگارش فیلمنامه این اثر توضیح داد: فیلمنامه در حال نوشتن است و تا ۱۵ روز دیگر آماده می شود و برای کسب مجوزها به وزارت ارشاد می رویم.

مدیری درباره فضای کلی فیلم «ساعت ۵ عصر» گفت: این فیلم کاملا رئال است و با اینکه فضای فانتزی ندارد اما به شدت کمدی است و البته سوژه آن تلخ است. کمدی این کار پررنگ است اما پایان تلخی ندارد البته این نظر من است و بستگی به این دارد که ما چگونه تلخ را تعریف کنیم. پایان این فیلم به گونه ای تمام می شود که شخصیت اصلی به همان نقطه اول و به یک روزمرگی می رسد. سکانس ابتدایی فیلم در پایان آن تکرار می شود و ما متوجه می شویم که دور باطلی وجود دارد.

این کارگردان افزود: این فیلم سینمایی به من انرژی می دهد که همه چیز را از اول آغاز کنم. این از آن دسته از فیلم هایی است که یا نباید ساخته شود یا اگر ساخته می شود باید خوب از آب در بیاید. اگر به این صورت نباشد یک فیلم پیزوری و خیلی بد می شود اما من نمی گذارم که این اتفاق برای «ساعت ۵ عصر» بیفتد. اگر شده هر سکانسی را ۲۰ بار هم تکرار کنم این کار را می کنم.

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

اخبار هنرمندان و سیگار کشیدن مهران مدیری

تلویزیون بخش مربوط به مرگ کیارستمی را از «دورهمی» حذف کرد

کارگردان «قهوه تلخ» در جواب به این سوال که پس از مرگ کیارستمی آیا می خواهد فیلمی درباره مسایل و خطاهای پزشکی بسازد، عنوان کرد: من «در حاشیه» را با موضوع قصور پزشکی ساختم و همان برایم کافی بود. ما حتی در «دورهمی» درباره مرگ آقای کیارستمی صحبت کردیم اما تلویزیون آن قسمت ها را حذف کرد اما با توجه به اینکه هنوز چیزی درباره مرگ کیارستمی مشخص نیست نمی توانم فیلمی درباره این موضوع بسازم. این را هم باید بگویم که ما یک بار حرف هایمان درباره مشکلاتت پزشکی را گفته ایم و دیگر قصدی ندارم که درباره این موضوع فیلم بسازم.

مدیری درباره اینکه اگر خودش به جای سیامک انصاری در فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» بازی می کرد بهتر بود یا خیر؟ گفت: قطعا اگر من بازی می کردم خیلی جذاب تر می شد اما این که همزمان یک فیلم اینچنینی بسازم و در آن بازی کنم کار سختی می شد.

وی درباره بازیگران این فیلم سینمایی گفت: تا یک هفته دیگر تمام عوامل این فیلم را معرفی می کنم. ما در زمانه ای هستیم که حتی نمی شود از کسی تعریف کرد. معادلات روابط عجیب شده و تا زمانی که به قطعیت نرسیده باشیم نمی توانم درباره این مسایل صحبتی کنم اما نکته ای که وجود دارد که تمام این عوامل از حرفه ای ترین ها هستند.

این بازیگر با اشاره به اینکه در این فیلم سینمایی به موضوعات سیاسی نپرداخته است، گفت: این فیلم شاید موضوعات سیاسی را تداعی کند اما اصلا سیاسی نیست.

مدیری درباره اعتراض برخی از خبرنگاران درباره اینکه نمی توانند با او ارتباط خبری برقرار کنند و اینکه دستیارانش از او یک چهره خشن می سازند، گفت: چند سال پیش دستیارانم به این نتیجه رسیده بودند که من را در جریان اتفاقات مختلف قرار ندهند تا ذهنم آزاد باشد که فیلم بسازم. آنها برای این امر از هر رفتاری استفاده می کردند برای مثال با خبرنگاران و دوستداران من برخورد بدی داشتند. بسیار زمان برد تا من متوجه شدم آنها چه برخوردی با افراد می کنند. یک بار همه آنها را جمع کردم و گفتم کاری که شما می کنید برای من دردآور است اما با این وجود رفته رفته مشکلات بیشتر و حل کردن آنها سخت تر شد. به طور کلی من از برقراری ارتباط با خبرنگاران بدم نمی آید برای مثال این نشست را خودم برگزار کردم اما به هر حال برخی تا اینکه از عمه خود قهر می کنند می روند و خبرنگار می شوند برای مثال کسانی به سراغ من برای مصاحبه می آمدند که برایم قابل باور نبود که آنها خبرنگار هستند. این مشکلات در تمام حرفه ها وجود دارد و مختص به خبرنگاران نیست.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

3 دیدگاه برای “سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری”

  1. محمد

    سیگار کشیدن یک امر شخصی است و نمی توان در این باره به صراحت نظر داد . خیلی از مردم در مواقعی و یا طی سالیان متمادی سیگار می کشند و ممکن است ترک نمایند و لذا نقد دیگران در این خصوص اشتباه است . در هر صورت سیگار کشیدن چیزی از شخصیت افراد کم نمی کند .

  2. مرتضی

    از این هم جسارت حال میکنم کاش همه مثل مهران رک بودن

  3. علی

    دم مهران گرم. مث خیلیا نیس که سیگاری هستن و شعار میدن