free web hit counter

سلفی همایون شجریان و دخترش

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 153
سلفی همایون شجریان و دخترش

همایون شجریان خواننده سنتی مطرح کشورمان که پسر استاد محمدرضا شجریان است این روزها در خارج از کشور در حال گذراندن اوقات خود است که در این بین سلفی با دخترش انداخته است.

همایون شجریان و دختر عزیزش یاسمین خانم که پش از دو ماه دوری همدیگر را دیده اند. ای کاش همایون در کنار پرداختن به حساسیت و رنگ ریش، کمی هم از روند درمان استاد شجریان میگفت.

سلفی همایون شجریان و دخترش

عکس های همایون شجریان

همایون شجریان در اینستاگرامش نوشت :

پس از دو ماه دوری و دل تنگی قلبم کمی در کنار دختر یاسمین آرام گرفته و یک هفته با او در سفر هستم. این قیافه جدید برای خودم هم نا آشناست در واقع این ریشهای سفید از صدقه سر مقداری حساسیت و کم حوصلگی مجال بودن پیدا کردند و ماندگار شدند.

همایون شجریان (۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ تهران) خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی و نوازندهٔ تنبک و کمانچه است. وی پسر محمدرضا شجریان و برادر مژگان شجریان می‌باشد.

همایون شجریان در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران در خانواده‌ای سرشار از موسیقی متولد شد. وی فرزند محمدرضا شجریان است و از کودکی علاقه به موسیقی و ریتم در او نمایان بود تا آن که با تشخیص پدر نزد ناصر فرهنگ‌فر به فراگیری تکنیک و شناخت ریتم که اساس موسیقی است پرداخت و چند سالی هم آموختن را نزد جمشید محبی ادامه داد. از ده‌سالگی به همراه خواهرانش نزد پدر آواز را شروع کرد و در دوران بلوغ روزانه تکنیک آواز و صداسازی را به‌صورت فشرده فراگرفت. در همان زمان به هنرستان موسیقی رفت و کمانچه را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب کرد و در خارج از هنرستان به ادامهٔ فراگیری آن نزد اردشیر کامکار و آشنایی با تار و سنتور به صورت گوشی پرداخت.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی همایون شجریان و دخترش”