free web hit counter

سلفی عجیب لرد خواننده خارجی

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 799
سلفی عجیب لرد خواننده خارجی

لرد ( Lorde ) ، خواننده جوان نیوزلندی است که در سال های اخیر رشد زیادی در موسیقی داشته و این روزها یکی از مشهورترین خواننده های خارجی جهان است.

سلفی مرموز طور «لرد» در جایی که معلوم نیست کجاست و البته از ظواهر لرد هم معلوم است که خودش هم نمی خواهد کسی بشناسدش که البته با توجه به شهرت زیادی اش در خوانندگی عجیب نیست .

سلفی عجیب لرد خواننده خارجی

عکس های لرد ، عکس های Lorde

الا ماریا لانی یلیچ-اوکانر (به انگلیسی : Ella Marija Lani Yelich-O’Connor) (متولد ۷ نوامبر ۱۹۹۶) ، که با نام هنری لرد (انگلیسی: Lorde؛/ˈlɔrd/) شناخته می‌ شود ، خواننده و ترانه‌ سرای نیوزیلندی است.او زادهٔ تاکاپونا و بزرگ‌شدهٔ بندرکنار دَوِنْپورت ، برون‌ شهر آوکلند است. او در دوران بچگی به بازیگری علاقه‌ مند شد. در ابتدای نوجوانی با یونیورسال میوزیک گروپ قرارداد امضا کرد و پس از آن به همراه ترانه‌ سرا و تهیه‌ کنندهٔ موسیقی جوئِل لیتِل کار خود را آغاز کرد.کسی که در بیشتر کارهای لرد نقش تهیه‌کننده و ترانه‌ سرا را بر دوش داشته است. اولین پخش او آلبوم چند آهنگه «باشگاه عشق» بود که به‌ صورت تجاری در مارچ ۲۰۱۳ منتشر شد. این آلبوم در جدول آهنگ‌های شهروندی-گزینشی استرالیا و نیوزیلند رتبهٔ دوم را کسب کرد.

در نیمه‌ های سال ۲۰۱۳ لرد اولین تک آهنگ خود را با نام «سلطنتی‌ ها» منتشر ساخت که به‌عنوان موسیقی متقاطع به آوازه‌ای جهانی دست پیدا کرد و در بالای جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد آمریکا قرار گرفت. که سرانجام باعث تبدیل لرد به یکی از جوانترین و برترین خوانندگان (تک‌ خوان) آمریکا از سال ۱۹۸۷ تاکنون شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی عجیب لرد خواننده خارجی”