free web hit counter

سلفی سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 163
سلفی سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ

دو هنرمند و بازیگر محبوب که این بار در یک قاب باهم سلفی انداخته اند.سلفی سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ که توسط حمیدرضا آذرنگ منتشر شده را برای شما آناپیکی ها قرار دادیم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیره.

وقتی چِکت برگشت خورده و بدهکاران آمده اند دم در و تو داری از چشمی نگاه میکنی! این دقیقا استایلی هستش که دارید تو عکس حمیدرضا آذرنگ و سعید آقاخانی مشاهده می کنید.

سلفی سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ

عکس های بازیگران مرد و سعید آقاخانی

حمیدرضا آذرنگ با انتشار عکسی که می بینید نوشت :

با نازنین رفیق یگانه

حمیدرضا آذرنگ (زاده ۱۳۵۱، تهران) نمایشنامه‌ نویس ، کارگردان، و بازیگر تئاتر ایرانی است. آذرنگ جایزه بازیگری جشن خانه سینما را برای بازی در فیلم ملکه به دست آورده و تا کنون برنده پنج جایزه از جشنواره تئاتر فجر در زمینه‌ های متعددی چون نویسندگی و بازیگری شده است از جمله برای دو لیتر در دو لیتر صلح و خنکای ختم خاطره. او همچنین دریافت‌ کننده و نامزد دریافت جایزه‌ های دیگری در سایر جشنواره‌ های داخلی و خارجی تئاتری و سینمایی نیز بوده‌ است. آذرنگ عضو هیئت مدیره انجمن بازیگران خانه تئاتر است.

آذرنگ دانش‌ آموخته کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن در سال ۱۳۷۶ است. او برنده جوایز متعدد سینمایی بوده است که از این جمله می‌ توان به جایزه جشن خانه سینما در سال ۱۳۹۳ به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم ملکه اشاره کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ”