free web hit counter

سلفی زوج بازیگر معروف ایرانی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 680
سلفی زوج بازیگر معروف ایرانی

امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر، زوج بازیگر که در فیلم زاپاس که در حال اکران است به ایفای نقش پرداخته اند به اروپا سفر کرده اند و در کنار سواحل کشورهای اروپایی با سلفی گرفتن اوقات خود را به سر می برند.

امیر جعغری و همسرش ریما رامین فر در سواحل اروپا عکسی از خود منتشر کردند.

سلفی زوج بازیگر معروف ایرانی

سلفی امیر جعفری و ریما رامین فر و پسرشان

ریما رامین‌ فر زاده ۱۳۴۹ در تهران، دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می‌باشد. وی کار در تئاتر را در سال ۱۳۷۶ با نمایش «شب بخیر مادر» آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» پا به عرصه سینما نهاد. وی همسر امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون می‌باشد.

تصاویر ریما رامین فر و همسرش

عکس جدید زوج بازیگر سینما و تلویزیون ریما رامین فر و امیر جعفری

از سال ۱۳۷۱ در رشته تئاتر وارد دانشگاه شد. اولین کار حرفه‌ای‌اش، نمایش «شب به خیر مادر» نوشته مارشا نورمن و به کارگردانی حامد محمدطاهر بود که در سال ۷۵ در تئاتر شهر به روی صحنه آمد؛ و از همان سال به بعد به صورت پیاپی یا در تئاتر بازی کرد یا کارگردانی کرد یا نمایشنامه نویسی. از جمله کارهایش از زمستان، ۶۶ رقص کاغذ پاره‌ها، پس تا فردا، دل سگ، یک دقیقه سکوت، همان همیشگی و زمزمه مردگان را می‌توان نام برد.

امیر جعفری (زادهٔ ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

امیر جعفری و ریما رامین فر و پسرشان

تصاویر امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر زوج بازیگر معروف

امیر جعفری در شهریور ۱۳۵۳ در تهران بدنیا آمد. وی دارای ليسانس مديريت از دانشگاه آزاد اسلامی است. جعفری بازیگری را در یک دوره دو ساله زیر نظر حمید سمندریان آموخت. او تا به حال پنج بار از جشنواره تئاتر فجر برنده جایزه شده است. وی بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ و با بازی در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» آغاز کرد و با بازی در قارچ سمی ادامه داد. بازی او در مجموعه بدون شرح (مهدی مظلومی، ۱۳۸۰) اولین حضور او در تلویزیون بود. زوج او و فتحعلی اویسی در دو مجموعه بدون شرح و کمربندها را ببندیم (مهدی مظلومی، ۱۳۸۳) با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شد.علیرضا جعفری برادرزادهٔ اوست.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی زوج بازیگر معروف ایرانی”