free web hit counter

سلفی رامبد جوان با وزیر بهداشت

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 361
سلفی رامبد جوان با وزیر بهداشت

رامبد جوان که شوخی طبعی خاص خودش را دارد در جدیدترین عکسی از او منتشر شده در کنار وزیر محترم بهداشت و سلامت ، سلفی انداخته است.

سلفی رامبد خان جوان در کنار وزیر محترم بهداشت و سایر عزیزان در جشن سالانه سلامت که با حضور تعدادی از سینمایی ها برگزار شد و کلی جایزه و لوح تقدیر، تقدیم شد و در کل به همه خوش گذشت و مشکل سلامت جامعه تا سال آینده حل شد.

سلفی رامبد جوان با وزیر بهداشت

عکس های رامبد جوان

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ ای سنتی در تهران با اصالت آذری زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما بوده است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌ است.

وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پر طرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پر رنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش « فرید صباحی » شد. نقش‌ هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می‌کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد.

رامبد جوان مدتی هم با نگار جواهریان معاشرت و ارتباط داشت که خبر جدایی رامبد جوان از نگار جواهریان چندی پیش اعلام شد که البته هیچکدام از آن ها به این خبر واکنش نشان ندادند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی رامبد جوان با وزیر بهداشت”