free web hit counter

سلفی دیدنی پریناز ایزدیار

مجموعه: عکس, عکس بازیگران زن تعداد بازدید: 117
سلفی دیدنی پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در جدیدترین پست اینستاگرامی اش عکسی را منتشر کرده و توضیحات عجیبی را با این عکس همراه کرده است که در اختیار شما همراهان آناپیک قرار دادیم.

برخی سلفی ها بدون هیچ دلیلی گرفته می شوند و طبیعتاً هیچ توضیح مفیدی هم ندارند. کار درست هم همین است، یعنی اگر برای سلفی یا عکستان دلیلی جز “دلم خواست” ندارید، زیر آن را با اشعار و جملات و هشتگ های اجق وجق پر نکنید. اینطوری خیلی بهتر است. ممنون از پریناز ایزدیار عزیز.

سلفی دیدنی پریناز ایزدیار

عکس های پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در جدیدترین پست اینستاگرامی اش این عکس را منتشر کرده البته بی هیچ توضیحی که خود این مسئله عجیب و از مزیت های مشهور شدن است.

پریناز ایزدیار (زاده ۸ شهریور ۱۳۶۴، تهران) بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.پریناز ایزدیار در سال ۱۳۶۴ در تهران بدنیا آمد. خانوادهٔ او موافق تحصیل او در رشتهٔ بازیگری نبودند به خاطر همین در دبیرستان مجبور شد که رشتهٔ تجربی را انتخاب کند ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به رشتهٔ هنر تغییر رشته داد.

پدر ایشان یکی از مخالف‌ های سر سخت رشتهٔ وی بود و مایل بود که او رشتهٔ حقوق بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود که او رشتهٔ بازیگری را ادامه دهد. وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد. در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر تست بازیگری داد و قبول شد. وی با ایفای نقش در تله‌فیلم «ماه در سایه» (۱۳۸۸) به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر، قدم به عرصهٔ تلویزیون گذاشت. ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرد و با کارگردان‌هایی همچون فرزاد موتمن، مسعود آب‌پرور و علیرضا امینی کار کرد.

پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد. او همچنین در فیلم ورود آقایان ممنوع در چند سکانس بازی کرد ولی نسبت به بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت موفقیت چشمگیری کسب نکرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی دیدنی پریناز ایزدیار”