free web hit counter

سلفی دیدنی بهنام صفوی

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 531
سلفی دیدنی بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده پاپ که علاقه خاصی به سلفی انداختن دارد جدیدترین سلفی اش را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است که از حال خوب این روزهای او حکایت دارد.

آنقدر ها هم بد نیست، چون باعث انگیزه و نیروی محرک فرد برای بدست آوردن آن چیز و رسیدن به آن هدف می شود. این مسیرِ رسیدن و همین انگیزه و تلاش هاست که آدم را پخته تر میکند و باعث میشود خیلی چیز ها یاد بگیرد. ارزش مسیر و تلاش ها خیلی کم از خودِ هدف و خواسته نیست. در ثانی ماهیت زندگی همین است، ذات اش همین است که هیچ چیز هیچ وقت سر جایش نباشد. جان؟ میکروفون را بدهم به بغلی؟! چشم

سلفی دیدنی بهنام صفوی

عکس های بهنام صفوی ، بهنام صفوی خندوانه ، بهنام صفوی سرطان

بهنام صفوی در صفحه شخصی اش نوشت :

بزرگترین بدی زندگی اینه که هیچ وقت اون چیزی رو که میخوای همون لحظه نداریش

بهنام صفوی (زاده ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شیراز)، خواننده موسیقی پاپ ایرانی است. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا ۱۶ سالگی در آنجا زندگی کرد. تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران است و در حال حاضر در حوالی قیطریه، تهران زندگی می‌کند.موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه‌ای پرداخت.

نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال ۱۳۸۸ روانه بازار کرد. بهنام صفوی جزو بهترین خوانندگان پاپ به شمار می‌آید برگزاری کنسرت‌های داخلی و خارجی از فعالیتهای اوست. وی درسال ۱۳۸۵ قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرارگرفت و همین انگیزه‌ای برای تولید آلبوم عشق من باش شد. صدای صفوی شباهت زیادی با صدای رضا صادقی دارد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی دیدنی بهنام صفوی”