free web hit counter

سلفی خانوادگی حنیف عمران زاده

مجموعه: عکس, عکس ورزشکاران تعداد بازدید: 143
سلفی خانوادگی حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده که علی رغم جدایی از استقلال محبوبیت خاصی بین آبی‌پوشان دارد در صفحات اجتماعی دنبال کننده های خاص خودش را دارد که این بار آن ها را دعوت به دیدن عکس خودش و خواهرزاده و برادرزاده اش کرده است.

سلفی حنیف با خواهرزاده و برادرزاده اش در بابل. حنیف این روز ها در تیم شهر مادری اش توپ میزند. در خونه به خونه ی بابل . که شاید هم کمی ناراحت آن باشد با توجه به شرایط کنونی استقلال.

سلفی خانوادگی حنیف عمران زاده

عکس های حنیف عمران زاده ، تصاویر حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده در صفحه شخصی اش عکس فوق را منتشر کرد و نوشت :

عشقایه دایی عمو

حنیف عمران‌زاده (زاده ۱۳۶۴ در نور، مازندران) بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست دفاع میانی بازی می‌کند.در سال ۱۳۸۲ برای اولین بار توسط حمید علیدوستی به تیم ملی فوتبال جوانان ایران دعوت شد. در سطح تیم ملی فوتبال امید ایران زیر نظر رنه سیموئز و وینگو بگوویچ بازی کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، در روزهای پایانی سال میلادی ۲۰۱۳، حنیف عمران‌زاده را در جمع تیم رؤیایی این سال قرار داد. عمران‌زاده که در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا سال ۲۰۱۳ به همراه استقلال ۴ تیم برتر آسیا پیش‌ رفته بود، در بازی برگشت یک چهارم نهایی مقابل تیم بوریرام تایلند موفق به گل زنی شد و این گل او استقلال را از شکست در این بازی نجات داد و راهی بازی نیمه نهایی با تیم اف سی سئول کره جنوبی کرد. پس از این انتخاب، عمران زاده ابراز تعجب و خوشحالی کرد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی خانوادگی حنیف عمران زاده”