free web hit counter

سلفی خانوادگی بابک جهانبخش

مجموعه: عکس, عکس خوانندگان تعداد بازدید: 478
سلفی خانوادگی بابک جهانبخش

بابک جهانبخش که علاقه خاصی به سلفی انداختن دارد اینبار سلفی خانوادگی انداخته و به معرفی اعضای خانواده اش پرداخته است که شما آناپیکی ها میتونید ادامه مطلب این عکس رو تماشا کنید.

سلفی جالب جهانبخش های خندان و خوشتیپ! علی الخصوص آقای پدر که تهِ پرستیژ و جنتلمنیسم هستند. کم نمی گذارن این پدر و پسر در انتشار عکس های شخصی با مدل های مختلف.

سلفی خانوادگی بابک جهانبخش

عکس های بابک جهانبخش

بابک جهانبخش همراه با انتشار عکس خود و پسرش تمام لحظات ثبت شده در عکس را تگ کرد که چیزی فراموش نشود …

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ ای علی جهانبخش)،زاده ۱ فروردین ۱۳۶۲ برابر با ۲۱ مارس ۱۹۸۳ در بوخوم، آلمان) بابک جهانبخش از خوانندگان موسیقی پاپ ایران.

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود.

او دوره‌ های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی خانوادگی بابک جهانبخش”