free web hit counter

سلفی جدید فریبرز عرب نیا

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 341
سلفی جدید فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا که این روزها به خاطر اظهارنظر جنجالی اش مورد هجمه قرار گرفته و انتقادهایش در رسانه ها بارها به تیتر اول اخبار تبدیل شده سلفی جدیدی از خودش را منتشر کرده است.

با این اوصاف از فردا چند میلیون محصل شرمنده در کوچه و خیابان های سرتاسر کشور شاهد خواهیم بود!

سلفی جدید فریبرز عرب نیا

عکس های فریبرز عرب نیا ، تصاویر فریبرز عرب نیا ، عکس بازیگران

فریبرز عرب نیا بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در اینستاگرامش نوشت :

خواب آلودگی در برابر آفتاب شرمندگی آرد و بس !

فریبرز عرب‌نیا (زاده ۲۵ فروردین ۱۳۴۳، تهران) بازیگر ایرانی است که شهرت وی به خاطر ایفای نقش مختار ثقفی در سریال تلویزیونی مختارنامه است.

فریبرز عرب‌نیا از بازیگران ایرانی است. فریبرز عرب نیا در سال ۱۳۴۳ در تهران متولد شد و در سال ۱۳۶۰ موفق به اخذ مدرک دیپلم ریاضی فیزیک شد. او پس از طی کردن دوره خدمت سربازی در سال ۱۳۶۴ به ترکیه رفت و در دانشگاه خاورمیانه آنکارا مشغول به تحصیل رشته مدیریت شد، اما آن را نیمه تمام رها کرد و به ایران بازگشت تا در رشته مورد علاقه‌اش مشغول شود.

فریبرز عرب نیا پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی و دوره‌های تخصصی تئاتر و سینما به شکل حرفه‌ای وارد کار شد و تئاتر را در کانون تئاتر تجربی زیر نظر استاد حمید سمندریان و سینما را در دوره‌ای دو ساله در مجتمع آموزشی سینما تحصیل کرد. او همچنین در رشتهٔ ارتباط تصویری (گرافیک) موفق به اخذ مدرک کارشناسی از دانشگاه هنر شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی گرافیک نیز فعال می‌باشد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی جدید فریبرز عرب نیا”