free web hit counter

سلفی جالب رامبد جوان

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 431
سلفی جالب رامبد جوان

رامبد جوان مجری و بازیگر و کارگردان که در چند ساله گذشته در خندوانه توانسته مخاطبین زیاد را جذب این برنامه کند ، در شبکه های اجتماعی هم حضوری فعال دارد و هر از گاهی عکس یا سلفی از خودش منتشر می کند.

رامبد ، در تقلا برای “جوان” بودن! البته رامبد جوان واقعا جوان است چون در هرکاری اولین است و این روزها هم بدجور درگیر نمایش اولین فیلم جنایی اش است که به گفته خیلی ها بیشترین استقبال رو در جشنواره فیلم فجر خواهد داشت …

سلفی جالب رامبد جوان

عکس های رامبد جوان ، تصاویر رامبد جوان ، رامبد جوان اینستاگرام

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری زاده شد. روند شروع به کار هنری او به ترتیب در تئاتر ، تلویزیون و سینما بوده است. او در یازده فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌است. وی در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران نقش کوتاهی داشت و همین باعث حضور پررنگ وی در مجموعه تلویزیونی خانه سبز در نقش «فرید صباحی» شد.

نقش‌هایی که جوان در سینما و تلویزیون ایفا می‌کند بیشتر جنبه طنز دارد. رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد.او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد.لازم به ذکر است مراسم ازدواج این دو هنرمند در کشور یونان برگزار شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی جالب رامبد جوان”