free web hit counter

سلفی امیرحسین آرمان و طرفدار دو آتیشه‌اش

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 849
سلفی امیرحسین آرمان و طرفدار دو آتیشه‌اش

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها بعد از سریال پریا شهرت زیادی کسب کرده است ، طرفداران زیادی را هم دارد که یکی از آن ها دو آتیشه های با او سلفی گرفته است.

سلفی امیرحسین آرمان و یکی از طرفدار های دو آتیشه اش. شما هم وقتی که میگویند طرفدارِ دو آتیشه و یا چند آتیشه، یاد اجاق گاز و فندکِ اتمی می افتید یا فقط ذهن من بیمار است؟!

سلفی امیرحسین آرمان و طرفدار دو آتیشه‌اش

عکس های امیرحسین آرمان ، امیرحسین آرمان بازیگر ، عکس های هنرمندان ایرانی

امیرحسین آرمان در صفحه شخصی اش در اینستاگرام عکسی از یکی از طرفدارانش منتشر کرد و نوشت :

دنیز خانم ، از طرفدارهای دو آتیشه بنده هستن

امیرحسین آرمان (زاده ۱۴ آبان ۱۳۶۱ – تهران) بازیگر سینما و تلویزیون اهل کشور ایران است. آرمان از سال ۸۱ در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی شرکت کرد و در سال ۸۳ با حضور در فیلمی از حسن فتحی فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز نمود. پس از فیلم «ازدواج به سبک ایرانی»، امیرحسین آرمان در فیلم ها و پس از آن سریال های متعددی ایفای نقش کرد. از میان آن ها می توان به «یه حبه قند» از رضا میرکریمی در سال ۱۳۸۸، «من مادر هستم» اثر فریدون جیرانی در سال ۱۳۹۰ و هم چنین «شیفت شب» نیکی کریمی در سال ۹۳ را نام برد.

در میان سریال ها نیز او نقش بزرگ سالی شهریار کامفر فرزند نیکی کریمی در فاز سوم سریال «کیمیا» را به کارگردانی جواد افشار برعهده داشت. پس از آن به عنوان نقش اول مرد در «سریال پریا» کنار لادن مستوفی نقش ایفا کرد. در این سریال تلویزیونی که از شبکه سه تلویزیون رسمی ایران پخش شد، او در نقش پسری به نام کیوان ظاهر شد که از طریق تزریق سرنگ یکسان مبتلا به بیماری ایدز شده بود و داستان به چالش های او و همسرش، پریا (لادن مستوفی)، می پرداخت.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “سلفی امیرحسین آرمان و طرفدار دو آتیشه‌اش”

  1. SeLeNa KHas

    زندگیمی امیرحسین عاشقتم نفسم💗💗💗💗