free web hit counter

سلفی آرش ظلی پور و احسان علیخانی

مجموعه: عکس, عکس بازیگران مرد تعداد بازدید: 376
سلفی آرش ظلی پور و احسان علیخانی

آرش ظلی پور و احسان علیخانی که تماشای یک کنسرت رفته بودند ، فرصت را غنیمت شمردند و در همان ابتدا کنسرت سلفی فانتری خودشان را گرفتند که توسط آرش ظلی پور منتشر شد.

سلفی آرش ظلی پور و احسان علیخانی در حاشیه یک کنسرت. روند آمادگی فیزیکی و تعادل وزن احسان کاملاً سینوسی است. یعنی با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان به شرایط ایده آل نزدیک میشود و با دور شدن از آن، می تَرَکد! هر سال همین است!

سلفی آرش ظلی پور و احسان علیخانی

عکس های آرش ظلی پور ، عکس های احسان علیخانی

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه کننده ، مجری تلویزیونی ، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین دوستش است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده. اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده. او اجراهایی مانند صبح آمد و ماه عسل و… را برعهده داشته است.

او در دفتر یکی از فیلمسازان به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستند های کوتاه مشغول شد. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سلفی آرش ظلی پور و احسان علیخانی”