free web hit counter

سریال مادرانه شقایق فراهانی

مجموعه: مصاحبه بازیگران تعداد بازدید: 240
سریال مادرانه شقایق فراهانی

مصاحبه در مورد سریال “مادرانه” شقایق فراهانی ویژه ماه رمضان

 

276

 

شقایق فراهانی که این روزها سریال “مادرانه” را ویژه ماه رمضان آماده پخش دارد از همبازی شدن با مادرش در این مجموعه خبر داد.
شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سریال “مادرانه” که قرارست شبهای ماه رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن می رود، گفت: این سریال دارای داستان جذابی است و چندین ماجرا در این مجموعه رخ میدهد که به دلیل مضمون اجتماعیش موجب همذاتپنداری در مخاطبان خواهد شد.
این بازیگر سینما و تلوزیون درباره اولین حضورش در سریال مناسبتی ویژه ماه رمضان نیز توضیح داد: چند سالی بود که به دنبال حضور در چنین مجموعهای بودم و خوشبختانه “مادرانه” را به دلیل فیلمنامه قویای که داشت پذیرفتم. در این اثر من نقش دختر، مادر واقعی خودم (فهیمه رحیمیان) را بازی میکنم که این سبب تبادل انرژی بیشتر و در نتیجه کار بهتر میشود.
فراهانی در مورد همکاری با جواد افشار کارگردان این سریال بیان کرد: همکاری با افشار تجربه خوبی بود. او کارگردان با اقتداری است و روی کارش تسلط دارد.
شقایق فراهانی درباره حضور بازیگران مطرحی چون لعیا زنگنه و مهدی سلطانی در این سریال گفت: من وقتی شنیدم قرار است لعیا زنگنه در این سریال حضور دارد بسیار خوشحال شدم. من شیفته بازی وی هستم و به نظرم لعیا زنگنه از بهترین هنرپیشگان زن ایران محسوب میشوند. البته حضور بزرگان دیگری چون مهدی سلطانی باعث میشود سریال “مادرانه” کار خوبی باشد.
وی درباره اینکه برخی معتقدند سریال “مادرانه” به دلیل مضمون آن که به آسیبهای اجتماعی میپردازد و برای پخش در ساعات پس از افطار مناسب نیست، توضیح داد: ما هم در تلویزیون هم در سینما آثار مختلفی از طنز تا جدی داریم و مخاطبان متناسب با سلیقهشان میتوانند از بین آنها انتخاب کنند و فکر نمیکنم موضوع سریال “مادرانه” باعث کاهش اقبال مخاطبان به این مجموعه شود.
مجموعه “مادرانه” به کارگردانی جواد افشار و تهیهکنندگی محمدرضا شفیعی و بازیگرانی از جمله مهدی سلطانی، سید مهرداد ضیایی، عباس غزالی، شقایق فراهانی، لعیا زنگنه، شهین تسلیمی، هستی مهدوی فر و با نویسندگی سعید نعمت الله در شب های ماه رمضان ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سریال مادرانه شقایق فراهانی”