free web hit counter

ساچویی فراری از قصر به شبکه سه می‌آید

مجموعه: اخبار, اخبار تلویزیون تعداد بازدید: 175
ساچویی فراری از قصر به شبکه سه می‌آید

بعد از پایان سریال پریا در شبکه سه سیما قرار است سریالی کره ای با عنوان ساچویی فراری از قصر از این شبکه از تاریخ سیزدهم شهریورماه پخش شود.

سریال « ساچویی فراری از قصر » با نام لاتین”The Fugitive of Joseon ” محصول ۲۰۱۳ کشور کره جنوبی و متعلق به کمپانی E&M Dream است و در ژانر حادثه‌ای- رمانتیک قرار می‌گیرد.

این سریال که مدیریت دوبلاژ آن را زهره شکوفنده برعهده داشته است، دارای ۲۹ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای است. کارگردانی این مجموعه بر عهده لی جین سئو و جئون و سونگ است و بازیگرانی چون سونگ جی -هیو و لی دونگ ووک در آن نقش آفرینی می‌کنند.

این سریال تاریخی – کره‌ای، در زمان سلطنت شاه « این جونگ » در دوران جوسان، داستان یک پزشک قصر را روایت می‌کند که قصد مداوای دختر بیمار خود را دارد. او درگیر توطئه ترور ولیعهد با سم شده و به یک فراری تبدیل می‌شود و مجبور می‌شود برای نجات زندگی خود و دخترش مبارزه کند.

این مجموعه از شنبه ۱۳ شهریور ماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از تلویزیون و شبکه سه سیما پخش خواهد شد و باز پخش این مجموعه روز بعد ساعت۱:۳۰ بامداد، ۱۰:۴۵ صبح و ۱۴:۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.

در چند سال سریال های کره ای در تلویزیون جایگاه ویژه داشته اند و طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده اند این سریال ها که با درامی مثال زدنی شروع می شوند رفته رفته قهرمان قصه را به جایگاهش رسانده و او را هدف و جایگاه واقعی اش می رساند.

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ساچویی فراری از قصر به شبکه سه می‌آید”