free web hit counter

زیبا ترین مدل مانتو ساتن رنگی مرسده

مجموعه: عکس, عکس جالب تعداد بازدید: 351
زیبا ترین مدل مانتو ساتن رنگی مرسده

در ادامه نمونه عکس های جدید و زیبا از مدل مانتو ساتن رنگی مرسده به همراه نکاتی جالب و دانستی راجب خوشتیپ بودن و راز های خوشتیپ و خوش سلیقه شدن گفته شده است.

دكتر محمودی مظفر با سابقه بیش از دو دهه مشاوره موفق برای ازدواج معتقد است، یكی از مهم‌ترین عوامل طلاق در شهرهای بزرگ عدم تفاهم طرفین است. این جمله‌ای است كه بارها شنیده‌ایم اما این بار می‌خواهیم همین جمله تكراری را دقیق‌تر و با تمام زوایایش بفهمیم؛ بنابراین لطفا گزارش را تا انتها با دقت بخوانید. شاید نكات تازه و ساده آن بتواند به راحتی از عدم تفاهم و جدایی‌های آینده پیشگیری كند. ما می‌خواهیم با حضور دكتر مجید محمودی مظفر، روانشناس، مشاور و مدرس دانشگاه از تیپ‌شناسی برای‌تان بگوییم.

شیک ترین مانتو های ساتن رنگی مرسده در سایت آناتیک

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

او  می‌گوید: «در تمام دنیا اولین ركن تشخیص تناسب افراد برای ازدواج با هم، هماهنگی تیپ‌های شخصیتی آنهاست.» پس برای اینكه بفهمیم مخاطب خاص‌مان جهت ازدواج با ما مناسب است یا نیست، لازم است اول تیپ شخصیتی خودمان و بعد تیپ شخصیتی او را به‌طور دقیق بشناسیم؛ چون با شناخت درستی كه از تیپ شخصیتی افراد داریم، می‌توانیم راه نفوذ و تعامل درست با آنها را بدون هیچ سوءتفاهمی پیدا كنیم. پس اولین قدم برای تصمیم درباره ازدواج دقت در رفتار و واكنش‌های فرد مورد نظر برای تشخیص تیپ شخصیتی اوست.

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

تیپت چیه خوش‌تیپ؟

در مقدمه خوب است بدانیم سیستم عصبی هر فرد باتوجه به تیپ شخصیتی كه دارد تنها به یك سری از محرك‌ها پاسخ می‌دهد برای مثال اگر خواستگار شما فردی «دیداری» باشد، باتوجه به اینكه سیستم عصبی‌اش تصاویر را به خوبی دریافت كرده و ظواهر هر موضوعی برایش مهم است، در اولین نگاه فقط به نوع پوشش، آرایش و زیبایی‌تان توجه می‌كند اما اگر تیپ شخصیتی خواستگار شما «شنیداری» باشد، بیشتر از آنكه به صورت شما و زیبایی‌تان توجه كند، تحت تاثیر نوع برخورد كلامی و لحن گفتار شماست و اگر لمسی باشد، به هیچ كدام اینها كاری ندارد و طول می‌كشد تا تكلیفش با خودش و شما مشخص شود؛ بنابراین شناخت درست تیپ مخاطب‌تان، تكلیف شما را با او مشخص می‌كند و با این شناخت می‌توانید بفهمید طرف مقابل‌تان نسبت به چه چیزهایی حساس است و نوع رفتارها و واكنش‌هایش را هم می‌توانید با دقت زیادی حدس بزنید.

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

عقلی كه در چشمان نامزدتان جریان دارد

نامزدتان خوش لباس و مرتب است، موقع حرف زدن با دلیل و بی‌دلیل از دست‌هایش استفاده می‌كند، بدون اینكه نفس بگیرد می‌تواند تندتند جملات را بگوید و همیشه خدا هم هیجان و حتی عجله دارد، به محض اینكه موهای‌تان را كوتاه كنید یا دستی ‌به صورت‌تان ببرید متوجه تغییرتان می‌شود، سینما و تلویزیون را دوست دارد، اگر از او درباره چیزی كه نمی‌داند سوال كنید، فورا برای فكر كردن نگاهش به سمت بالا می‌رود و حافظه تصویری خوبی هم دارد.

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

راستش در دل‌تان خوشحالید چون مردم به‌طور معمول به این تیپ آدم‌ها «باحال» می‌گویند، درحالی‌كه از نظر علم روانشناسی تیپ نامزد شما دیداری است نه باحال ! دیداری‌ها افرادی با روحیه پرشور هستند كه‌ گیرنده‌های عصبی‌شان به تصاویر حساس است، موقع تفریح هم از رنگ آفتاب بگیرید تا جزییات هر منظره‌ای كه می‌بینند برای‌شان مهم است و وقتی از خاطرات‌شان با شما حرف می‌زنند تمام جزییات تصاویری را كه دیده‌اند، توصیف می‌كنند.

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

مانتو سبز ساتن براق گل دار

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

مانتو ساتن صورتی شاد براق حاشیه دار

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

مانتو ساتن بنفش جیغ تک دکمه گلدوزی شده

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

مانتو ساتن رنگی مرسده

مانتو, مانتو براق, مانتو بنفش جیغ

عکس هایی از مانتو مختلف

پیشنهاد ما :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “زیبا ترین مدل مانتو ساتن رنگی مرسده”